reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Fikusek To daj znać jutro jak było.
Ja się strasznie denerwuje tym przedszkolem, nie mogę uwierzyć, że to już za kilka dni...
 
Ostatnia edycja:
reklama
fikusek, nie odpuszczaj! :angry:
Bylam i Panie mowily ze myslaly ze jest zapuisany gdzie ndziej!!! mowie dom nich to co nr nie podalwam ze nie laska bylo zadzwonic? i mowilam ze tylko tu podanie skladalam!!! Jest dopisany olowkiem i wewrzesniu jak ktos zrezygnouje to poprawia na dlugopis!!!! ale w dupie ich mam bo bym placila 352 zl a w prywatnym 300,tylko ru\sza od wiosny i zapisuje do prywatnego bo juz tam dzwonilam!
 
Znajomości i jeszcze raz znajomości. Kochana ja bym to zgłosiła do biura praw człowieka. Zrobiłam tak z firmą orange i sprawę wygrałam w sądzie i 10krotność żądanej ode mnie kwoty mi zapłacili. Podejrzewam, że w tamtej placówce byłoby więcej niedopatrzeń ;)
 
Znajomości i jeszcze raz znajomości. Kochana ja bym to zgłosiła do biura praw człowieka. Zrobiłam tak z firmą orange i sprawę wygrałam w sądzie i 10krotność żądanej ode mnie kwoty mi zapłacili. Podejrzewam, że w tamtej placówce byłoby więcej niedopatrzeń ;)

O, a mogłabyś coś więcej napisać o orange? Mam tam numer od 8 lat i było ok jak miałam na kartę, ale teraz mam mixa, niestety na 3 lata i też ciągle mam jakieś problemy z nimi. Jeszcze trochę ponad rok mi został u nich...
radośnie Cię tu widzieć:-)
mam tak samo, Maja się cieszy i nie może doczekać, a ja się boję:-p

Hej :happy2::happy2::happy2: Czasem jeszcze Was podczytuję ;) A na ile godzin będziesz ją na początek dawać do przedszkola?
 
laski dzięki za opinie nt tego rowerka :-) Rzeczywiście wstrzymam się do wiosny, a te pieniążki co mam przeznaczone na zabawki to kupie mu coś innego :-)

Fikusek też bym sie ostro wkurzyła....:wściekła/y:
 
ja tez polecam bigowy, zdeycodowanie bardziej przydatny.
moja neistety tez miala 6 lat jak sie nauczyla na 2 kolkach jezdzic, a przy biegowym bylo by nam o wiele latwiej....

fikusek niefajna sytuacja
 
my juz jutro na 1,5 h do przedszkola ,w piatek tez i juz z cala wyprawka, mam dwie reklamowki :) a kuba chodzi i mowi ze z mama tam bedzie ,mam nadzieje ze bedzie dobrze i jakos sie zaklimatyzuje bez wiekszych histeri ,ale nie ma sie co dziwic ze my mamy przezywamy a takie maluchy co 24 na dobe sa z nami

zlozylam dzisiaj tez o dofinasowanie o ksiazki w szkole i juz cos z glowy a w poniedzielek o rodzinne i ZAS WRZESIEN SZOK jak ten czas leci

bezsenna jeszcze nie dawno kazda przezywala ciaze i czekalismy na porodu a TU PACH JUZ PRZEDSZKOLAKI :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Katerinka Macie teraz te dni adaptacyjne, tak? My mieliśmy cztery takie spotkania, ale niestety w maju i w czerwcu, więc już trochę dawno. Ja w sumie nie o samo rozstanie się najbardziej boję (bo często się rozstajemy na parę dni, gdy Kubul jest u dziadków albo u taty), ale bardziej się boję, że sobie z czymś nie poradzi. Np. leżakowanie mnie trochę przeraża, bo on nie śpi w dzień już od ponad roku. Zastanawiam się czy zapamięta, które ubranko jest jego i tym podobne rzeczy ;) No i samo to, że jest z lipca, a będą też przecież trzylatki z początku roku, które na pewno więcej rzeczy już potrafią przy sobie zrobić. Zobaczymy jak będzie, to już ostatni weekend wakacji ;)
 
Do góry