reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Pozytywne myślenie drogą do sukcesu - to moje motto i tak trzeba myśleć.
Ja też mam te durne poczucie winy, że mój syn nie ma normalnej rodziny, ale ja zrobiłam wiele by ją miał, ale jak widać to już nie ode mnie zależało. Może z kimś innym się uda. Szkoda mi dziecka, bo niczym nie zawiniło.
 
reklama
na chcrzcie malego byl ex i cala jego rodzinka i normalnie wszystko bylo a fotki mamy takie jak normalnie bysmy byli rodzinka pl hehehehh i przeszlismy to spokojnie , dziecko nie jest nic winne
od ciebie zalezy jak sie wszystko odbedzie, czy bedziesz miala sile miec go u boku zniesc widok rodzin w kosciele

ja przeszlam z mloda wszystko sama ,wiec juz bylam zachartowana i jakos szybko doszlam do siebie wiec moze tez inaczej juz pewne rzeczy jakos lzej odbieram ,zreszta zawsze sie cos u mnie dzieje wiec nie raz nie mam czasu myslec ,

olka tak widocznie musi byc ze nie mozemy byc razem i na kazdego przyjdzie pora

a ja bede wam to powtarzac do bolu nie ma znaczenia czy jest oboje rodzicow czy mama jest sama , dziecko odczuwa wszystko ale trzeba oddzielic sprawy doroslych od dzieci i to jak najdalej , u malej jest chlopiec w klasie , ktory byl regularnie bity przez ojca, matka pila ,opieka na karku i nie daja sobie z nim rady w szkole , nigdy bym nie zafundowala dziecku takiego losu,bo matka zamiast odejsc siega po kieliszek i zapija mysli, dziecku mozna dac klapsa czy ukarac ale bic za nie powodzenia zyciowe ludzie nie takie czasy:wściekła/y:
 
Katerinka, a u nas jest tak, że my razem w trójkę chodzimy na zakupy, na obiad, na spacery i też nikt by nie powiedział, że jest jak jest. Cóż, to tylko pozory.
 
mlodaszczesliwamama 3 kg z czym ty do ludzi :-D:-D:-D:-D:-D:-D ja to prawie 30 kg na plusie a brzucho miałam jakbym ciążę wielomnogą miała :-D a jakoś specjalnie nie objadałam, no oprócz tego że 2 obiady dziennie w pracy i w domu, nie miałam jakiś zachcianek byłam w ruchu bo do końca chodziłam do pracy, ale rozstanie z ojcem dziecka plus pierwszego dnia po macierzyńskim wypowiedzenie i schudłam tak że byłam chudsza niż przed ciążą okropny szkieletor ale co tam waga grunt że mam mój skarb, a syncio ma na imię Patryk, wiesz ja miałam 34 lata jak urodziłam to już wiekowa skóra ale jakoś te 2 lata i dużo dużo lepiej, choć jak w ciąży się non stop smarowałam to teraz mi się nie chce, choć no nie jest tak jak przed ciążą ale ja miałam swoje lata i olbrzymie brzuszysko :-D:-D:-D:-D
margarita czasami każdego łapie bezdradność, żale i smutki wiesz to chyba my musimy oswoić i się pogodzić z tym że zostałyśmy same i wtedy dla dzieci też nie będzie to problemem....no ja mam nadzieję że u nas ta będzie :tak:

dziewczęta trzeba kochać siebie nie brać do siebie słów innych ludzie gadali i będą gadać i same siebie czasami winimy za wszystkie nieszczęścia świata, ale aż takiej mocy nie mamy inni też mają wpływ na nieszczęścia ;-);-);-);-);-)
 
katerinka111- rodzina mojego eks generalnie chce zebysmy byli razem i wiekszosc z nich(bo znam osobiscie calkiem duzo osob z jego rodziny) jest dla mnie serdecznych, znajda sie i tacy ktorzy rozumieja co czuje, kiedy on nawala, czemu juz nie daje rady i zdecydowalam sama wychowywac dziecko...ale sa tez Ci ktorzy chocby nie wiem co stoja po jego stronie i potrafia mnie oklamywac bezczelnie bylebym na cos oko przymknela(jego najblizsza rodzina niestety taka jest.):wściekła/y: i troche mnie skreca na mysl ze bede musiala ten cudowny dzien z tymi ludzmi spedzic, no i on jeszcze.. wyglupianie sie przed calym kosciolem, robienie dobrej miny do zlej gry mimo tego ze kazdy wie jak jest.... ale raczej u mnie nie ma innej opcji, bo jednak tradycja to tradycja i o ile ojciec dziecka ma w dupie wszystko to mojej rodzinie bedzie zalezec zeby ten dzien byl calkiem normalny. dla mnie to bedzie wyzwanie.
 
Ostatnia edycja:
Jaimis racja trzeba kochać siebie samego, wtedy ma się inne spojrzenie na wszystko.
Mlodaszczesliwa mama - ważne, że choć część jego rodziny jest serdeczna. Mam nadzieję, że to nie na pokaz.
 
jaimis- póki co 3 kg ;), wszystko jeszcze przede mna. Ja tam zawsze lubilam sobie pojesc i jako dziecko, pozniej w gimnazjum miałam bardzo dużą nadwage ale zaraz od liceum, a jeszcze i ciagle pozniej calkiem przed ciąża to fajnie szczuplutka bylam
biggrin.gif
ale boje sie troche jak tam moje cialo co juz troche jak na te 18 lat przeżylo;p zareaguje na powiekszający sie brzuszek, biodra..tymbardziej że sklonnosci mam. dlatego dmucham na zimne i zaraz na samym poczatku jak sie dowiedzialam ze jestem w ciąży zaczęłam sie dzien w dzien smarowac, masowac tymi calymi gąbkami naturalnymi do kapieli itd
biggrin.gif
to zobaczymy jak to bedzie... jakby co to zawsze sie można ratowac zabiegami dla kobiet po ciąży jesli by faktycznie cos ze skorą bylo nie tak, ale wiadomo cena gra tu dużą role...


elena- miejmy nadzieje że nie.. ale tak jak z nim to i moze z rodzina nigdy nic niewiadomo.
 
Tylko pamiętaj, żeby zbytnio brzucha nie masować, bo to może doprowadzić to skurczy.
Czasem jest tak, że ludzie są obiektywni.
 
mlodaszczesliwamama smaruj dbaj o siebie ale jedno ci powiem że jak już ma się ten skarb to już nawet ten brzuch nieidealny nie wydaje się jakiś taki straszny, ja przynajmniej tak mam :tak: kiedyś słyszałam tekst że babka by mogła mieć rozstępy na czole żeby mieć dziecko cieszmy się co los nam podarował ale dbanie o siebie oczywiście jak najbardziej popieram choć ja ostatnimi czasy leniwiec straszny :-D
 
reklama
jaimis- haha, czy ja wiem z tymi rozstepami na czole:-D. ojj ja niestety też z tygodnia na tydzien mniej o siebie dbam..brzuszek rosnie i nie ma juz tyle sily, a jeszcze klasa maturalna-maaasa nauki, brakuje czasu na wszystko..
 
Do góry