reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

samotni niepracujacy a przedszkole

reklama
a czemu ??ja dostawałąm 68 i 170 to to samo ??teraz antka uznali i jest nie dostaje tych 170
 
Pysia to nie to samo. 68 zł to zasiłek rodzinny, a 170 zł to dodatek do tego zasiłku dla samotnych mam, ale takich, których dzieci nie mają wpisanych ojców w akt urodzenia.
 
Pysia to nie to samo. 68 zł to zasiłek rodzinny, a 170 zł to dodatek do tego zasiłku dla samotnych mam, ale takich, których dzieci nie mają wpisanych ojców w akt urodzenia.
ja wiem ,boto dostawałam ,pytałam sie tylko czy kolezanka wyzej ma to samo.ja od grudnia nie dostaje 170zl
 
ja mam to samo:) no ale zapewno ostatni miesiac bo w tym tyg skladam juz pozem o alimety i za ok 2-3 tyg sprawa
 
a ojcostwo juz uznane?? bo ja składałam w czerwcu o uznanie ojcostwa mimo ze mieścina mała 6 miesięcy czekałam na rozprawę bo kuratora nie mogli znaleźć dla ojca dziecka! a potem czekałam następne 6 miechów zęby dostać z funduszu bo sad zapomnial o mnie i wysłał mi dopiero po 2 miesiacach papier.pozew składałam na poczatkuu czerwca a z funduszu dostałam na koniec maja rok pózniej
;/
 
tak uznane:) ja w tamtym tyg pojechalam z ojcem dziecka do urzedu stanu cywilnego i wpisalismy jego dane wiec nie musze sadownie ustalac ojcostwa. u nas bardzo krotko czeka sie na sprawyo alimenty
 
reklama
Do góry