reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

samotni niepracujacy a przedszkole

reklama
to jest paranoja zeby dziecko ktorego mama pracuje i sama wychowuje nie zostało przyjete do przedszkola.. a przyjladowo w anglii chyba od 3 roku jest obowieazek zapisania dziecka do przedszkola i nikt nie patrzy czy mama pracuje czy nie tylko kazde dziecko idzie..
 
U nas bywa, że są dwa przedszkola państwowe na jednej ulicy. Na chwilę obecną sporo jest państwowych i prywatnych. Więc liczę, że dzięki temu my nie będziemy mieć problemu. U nas nawet sąsiedzi otwierają przedszkole.
Fikusek dlatego wiedząc, że może być taka sytuacja jak u Ciebie postanowiłam wcześniej zapisać.
 
U nas można do przedszkola jak już dziecku jest przypisany numer pesel - będąc w ciąży się o tym dowiedziałam. Dziś jak dzwoniłam tam, to powiedziałam, że chcę by poszedł od września 2013 i nie było problemu. Czytałam na BB, że któraś tam zapisała dziecko jak tylko dowiedziała się, że jest w ciąży, ale nie wiem, czy to akurat prawda, czy nie.
Jutro planuję podjechać do tego przedszkola, więc liczę, że czegoś więcej się dowiem.
 
U nas można do przedszkola jak już dziecku jest przypisany numer pesel - będąc w ciąży się o tym dowiedziałam. Dziś jak dzwoniłam tam, to powiedziałam, że chcę by poszedł od września 2013 i nie było problemu. Czytałam na BB, że któraś tam zapisała dziecko jak tylko dowiedziała się, że jest w ciąży, ale nie wiem, czy to akurat prawda, czy nie.
Jutro planuję podjechać do tego przedszkola, więc liczę, że czegoś więcej się dowiem.
tylko Ty piszesz o przedszkolu prywatnym,a nie publicznym o ktorym pisza dziewczy, do ktorego zapisuje sie zawsze w marcu czy kwietniu tego roku co dziecko idzie do przedszkola
 
Pisałam o przedszkolu publicznym, że można zapisać już wtedy gdy dziecko ma przypisany pesel. Mój też pójdzie do państwowego.
 
reklama
Pisałam o przedszkolu publicznym, że można zapisać już wtedy gdy dziecko ma przypisany pesel. Mój też pójdzie do państwowego.
moim zdaniem to ci jakis glupot naopowiadal, albo u was w miescie i nie tylko dziecko musi miec 3 lata skonczlne w tym roku co idzie do przedszkola,a teraz jak 5 i 6 latki maja zerowke i jest rok przedluzony okres dla 6 latkow do szkoly to czasem trudno jest znalesc miejsce dla 3 latka,jak dzieci z zerowki nie ida do szkoly,bo ich rodzice jako 6 latkow nie puszczaja do 1 klasy
 
Do góry