reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen - na boku czy na wznak

reklama
ja całą ciążę spałam praktycznie na plecach, nic mnie nie dusiło, obrzęków do końca 8 ca brak i super mi się spało. Na lewym boku się kładłam jak czasem miałam kołatania serca, no i wogole lubię spac na lewym bo tam mam męża ramię :-)
 
ja znowuz na brzuchu lubialam spac a teraz to napewno odpada ale na szczescie lubie tez spac na lewym boku co czytam ze jest bardzo zdrowe. Na plecach odpada bo brakuje mi powietrza maly tak sie usadowil pod samymi zebrami. A dzisiaj to ma wyjatkowy dzien do rozpychania sie caly dzien sie wierci chyba pilkarz rosnie jak tatus hihi tylko moje biedne kosci
 
A pytalam sie mojej gin jak bylam u niego jakies 2 miesiace temu.
Pytalam sie wlesnie o spanie na plecach w ciazy z podniesionymi rekami do gory powiedzial tylko tyle, ze mnie to niedotyczy bo zawczesnie.. wiec juz sie gubie bo na.siedziec, tez nie mozna np znogami do przodu. Myslice, ze przesadzam.??:szok::szok::szok::szok:
 
A pytalam sie mojej gin jak bylam u niego jakies 2 miesiace temu.
Pytalam sie wlesnie o spanie na plecach w ciazy z podniesionymi rekami do gory powiedzial tylko tyle, ze mnie to niedotyczy bo zawczesnie.. wiec juz sie gubie bo na.siedziec, tez nie mozna np znogami do przodu. Myslice, ze przesadzam.??:szok::szok::szok::szok:

ja czylałam w ostatnim nr M jak mama ze nie szkodzi spanie z rekami u góry....lezac jestes rozluzniona i nie napina sie nic...ponoć nie szkodliwe :confused:
 
właśnie miałam dziś szukać takiego wątku na forum - też słyszałam o spaniu na lewym boku, a mnie jak na złość na lewym źle się śpi. I tak w nocy przekręcam się na prawy. Trochę mnie to niepokoiło, ale teraz po przeczytaniu będę spokojniejsza, skoro piszecie, że nic złego się nikomu nie działo od spania na drugim boku :)
 
Nie no, z niczym nie można przesadzać. Wiadomo, że pozycja na lewym boku JEST ZALECANA, co nie znaczy, ze całą noc mamy tak przespać. Gdyby dalej tak mi było wygodnie to spałabym na plecach, tym bardziej, że mam ostatnio problemy ze snem. Dzisiaj przespałabym pięknie całą noc i obudziłabym sie wyspana, gdyby nie sąsiad i jego wiertarka o godz 6.15!!!!!!!!!!!!!!!
 
właśnie miałam dziś szukać takiego wątku na forum - też słyszałam o spaniu na lewym boku, a mnie jak na złość na lewym źle się śpi. I tak w nocy przekręcam się na prawy. Trochę mnie to niepokoiło, ale teraz po przeczytaniu będę spokojniejsza, skoro piszecie, że nic złego się nikomu nie działo od spania na drugim boku :)
no pewnie nie ma co zdziwiać ja w nocy sie pzrekładam raz na lewym raz na prawym i wszystko jest OK a w 1 ciazy nie zwracałam w ogole uwagi na to jak spie a dzidzia zdrowa :tak:
 
Ach ten sen...od 4dni jakoś nie mogę sypiać. Nie dość, że jeśli już usnę to budzę sie po 5 razy w ciągu nocy na siusiu, to zauważyłam, że i na plecach już nie mogę spać bo oddech mi się wtedy spłyca. Po 6rano i tak zawsze wstaję, robić mojemu misiowi kanapki do pracy i gdy on już wyjdzie z domu to mam całe łoże dla siebie i bwtedy dopiero super mi się usypia. Pozycja jaka mi najbardziej odpowiada to na prawej cześci brzucha z lewą nogą podkuloną pod brzuch :sorry2:(nie bardzo wiem jak to opisac hahaha), i tak przesypiam do 10-11. :D
 
reklama
Do góry