reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sen niemowlaka

kaśka1979

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Maj 2008
Postów
29
Miasto
kielce
Mam jeszcze jedno pytanie.Ile taki trzymiesięczny bobas powinien spać w ciągu dnia?Mój synek śpi ok trzech godzin i myślę że to trochę za mało.Wnocy wstaje na karmienie dwa razy,odkąd śpi z nami,bo tak to budził się co pół godziny i zaraz przy cycu zasypiał.
icon5.gif
 
reklama
To długo Ci spi, bo mój spał około godzinke-1,5 w dzien na 2, 3 razy, teraz mu sie zmieniło potrafi na raz tyle przespać :)
 
Kaśka u nas jak mały miał 3 miesiące jego drzemki w ciągu dnia wyglądały mniej więcej tak - jedna pół godzinna drzemka rano i później na spacerku jakieś 1,5 godziny. I to tyle było. dziecko było wiecznie niewyspane marudne, płaczliwe i ogólnie nie do wytrzymania. W końcu uskuteczniliśmy wózek w mieszkaniu i mały potrafił spać po 1,5.
 
Mój mały też ma trzy miesiące w dzień ma 3 drzemki, dwie po 45 minut i jedna na spacerze około 1,5 do 2 godzin. W nocy wstaje do niego raz około czwartej, piątej nad ranem. Też się zastanawiałam czy to nie za mało, ale skoro jest wesoły i wygląda na wyspanego to chyba wszystko jest ok.
 
Szkoda że Kacper nie toleruje wózka i w nim nie uśnie,na spacerku to jeszcze jakąś godzinkę pośpi ale w domu nigdy.Mimo to dzięki widocznie taki jego urok.
 
Moja Hania jak miala 3 miesiace to spala 3-5 razy dziennie po jakies 30-40 minut no moze jedno spanko w ciagu dnia wynosilo ok 2h,noce od poczatku ladnie przesypiala i do tej pory na szczescie narazie nie ma z tym problemu...
a co do spania razem z wami to szczeze wam odradzam...sama mam przyklad po starszej corce ,od malego z nami spala w lozku i tak przez....7 lat!!! miala swoje super lozko ktore sama wybrala i je uwielbiala ale jakims cudem zawsze budzila sie z nami i do pewnego wieku nie moglam sie ruszyc z domu.... nie bylo mowy o jakims wypadzie wieczornym do znajomych bo jak tylko Julka orientowala sie ze nie ma mnie z nia w lozku to byla awantura na calego....!
Hanie od samego poczatku klade spac w lozeczku zeby nie bylo powtorki z rozrywki.... , to na poczatku jest meczace zwlaszcza jak maluszek czesto sie budzi w nocy ale u mnie przynajmniej do tej pory przynosi efekty....
a jak to sie skonczy to czas pokarze :)
 
a mój synek ma 4 mies.i właściwie to nie śpi nigdy w dzień.Tzn wygląda to tak-przysypia sobie przy cycku,potem dopiero na spacerze tak ok 30-40 minut,no i czasem przyśnie w łóżeczku to też na 30 min. dziennie.Tak jest właściwie od urodzenia,nie do wytrzymania:szok:!!!!!!!!!!!!!!!!
 
U mojej corci jak miala 3 miesiace to tak bylo: spala po 2 godzinki 3 razy w ciagu dnia nieraz krocej,a juz w wieku 6 miesiecy spala po 2 razy jedna dluzsza w poludnie a druga krotka poznym popoludniem a dzis juz spi raz dzienie po 2,5 godzinki nieraz i 3 :-)
 
Szczęściara!!! Mój synek ma 3 m-ce i w ciągu dnia (jeżeli nie jesteśmy na spacerku) śpi jakieś 3-4 razy po 15-20 minut więc nie narzekaj że twoja pociecha śpi mało - inni mają gorzej :):-)
 
reklama
Mój synek ma 3,5 miesiąca i jego pory snu oraz ich długośc wciąż sie zmienia.Bywa że śpi 2-3 razy po 1-2 godzin,ale zdarzają sie tez 15 minutowe drzemki albo kilkugodzinne marudzenie.w nocy śpi od zasniecia4-5 godzin,potem dwie pobudki co 1,5-2 godziny na cycusia i pobudka przed 5 -brykanie do 9.:-)
 

Podobne tematy

D
Odpowiedzi
119
Wyświetleń
5 tys
DominikaIMartyna
D
G
Odpowiedzi
27
Wyświetleń
2 tys
guest-1681834848
G
D
Odpowiedzi
0
Wyświetleń
306
DominikaIMartyna
D
Do góry