reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpien 2006

Hej dziewuszki kochane brzuchatki napiszcie jakie mialyscie objawy na samym poczatku? :laugh:bo nie wiem czy mam sie martwic czy jest ok musze kupic sobie ksiazke o ciazy miłego weekendu dla wszystkich przyszlych mam ;)
 
reklama
pati! mnie też na początku pobolewał brzuch! i piersi ma się rozumieć! a w ustach miałam taki dziwny metaliczny posmak... jakbym monetę połknęła! hi hi hi!

w sumie to chyba troszkę mi smutno, że nie ma tej fasolki... :)
 
Piersi tez mnie bola ale dziwnie jelita mnie bola troche jak by wzdecia jakies dziwne odglosy z brzucha :laugh:]smiesznie ale chyba tak ma byc!!!pozdro for you TOJA ;)
 
Hejka witam wszystkie brzuchatki :laugh: nio Toja to takie dziwne bulgotanie wzdecia ale skoro mowisz ze ok to dobrze ;D
 
Ja mysle ciagle o tym czy wszystko bedzie dobrze ;)wypilam wlasnie kawusie rozpuszczalna i nic mi nie jest moja kolezanka po kawie miala zgage :(miłego weekendu dla wszystkich przyszłych mam i tych ktore juz maja swoje pociechy :laugh:
 
reklama
Do góry