reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpien 2006

silunia

mama Zuzu
Dołączył(a)
13 Wrzesień 2005
Postów
2 851
Miasto
Ambilly
witam
moje , przepraszam nasze malenstwo, urodzi sie w sierpniu , czy jest tu ktos jeszcze w takiej wczesnej ciazy ?????
Zgloscie sie mamusie sierpniowe 2006 ;D ;D ;D ;D ;D
 
reklama
Silunia jeszcze nie skladalam Gratulacji!!! wszystkiego najlepszego z okazji Bobaska!!!!:):):):):) i wielkie Gratulacje!!!
 
Lilith serdecznie dziekuje , jeszcze nie moge uwierzyc ze to malenstwo jest w srodku we mnie , ze sie udalo . chodze usmiechnieta od ucha do ucha i smieje sie do wszystkich jak glupi do sera ,
;D
dziekuje jeszcze raz
 
Witam jestem z Poznania Pati tez mam termin na sierpien wiec gratuluje wszystkim sierpniowym brzuchatka hhiheee ;D pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie <maj2006 gratulacje dla Marty> :laugh:
 
:) ja również gratuluję ale to już wiesz ;) teraz czekajmy na założenie dużego wątku z sierpniowymi mamusiami:)
 
Ja również czekam na watek sierpniowy duzy usmiech na moderatora ;D jestem taka szczesliwa jak pewnie kazda z WAS serdecznie jeszcze raz pozdrawiam BUZIACZKI :p
 
Witaj!!!
serdeczne gratulacje!!! sierpnien to super miesiac!!! sama urodzilam sie w sierpniu i tez nazywam sie PAti :):):) wiec to strasznie sentymentalne:)
 
Pati , jak strasznie sie ciesze , ze ktos tu jeszcze trafil , ze nie bede sama :)
jak sie czujesz, jak malenstwo , w ktorym tygodniu jestes, mow wszystko czekam na wiesci . buziaki ;D
 
reklama
Hej Silunia ja mam imieninki w sierpniu 28 Ty pewnie tez? :laugh: jestem w 4tyg.ciazy,wczoraj potwierdzilo to Hcg dzis ide do lekarza cala noc nie spalam bo tak mnie emocje braly ze ciagle myslalam wyobrazalam sobie jak to bedzie.
 
Do góry