reklama

sierpien 2006

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2006r.' rozpoczęty przez silunia, 1 Grudzień 2005.

1. silunia

silunia mama Zuzu

witam
    moje , przepraszam nasze malenstwo, urodzi sie w sierpniu , czy jest tu ktos jeszcze w takiej wczesnej ciazy ?????
    Zgloscie sie mamusie sierpniowe 2006 ;D ;D ;D ;D ;D

2. LILITH

LILITH Moderator

Silunia jeszcze nie skladalam Gratulacji!!! wszystkiego najlepszego z okazji Bobaska!!!!:):):):):) i wielkie Gratulacje!!!

3. reklama
  4. silunia

silunia mama Zuzu

Lilith serdecznie dziekuje , jeszcze nie moge uwierzyc ze to malenstwo jest w srodku we mnie , ze sie udalo . chodze usmiechnieta od ucha do ucha i smieje sie do wszystkich jak glupi do sera ,
    ;D
    dziekuje jeszcze raz

5. kropecka

kropecka Majowa mama 2006; Mamy lutowe'08

no ja również gratuluję i z niecierpliwością czekam na otwarcie wątku sierpień 2006

6. pati80

pati80 MAMA SIERPIEN'06 MISI

Witam jestem z Poznania Pati tez mam termin na sierpien wiec gratuluje wszystkim sierpniowym brzuchatka hhiheee ;D pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie <maj2006 gratulacje dla Marty> :laugh:

7. kropecka

kropecka Majowa mama 2006; Mamy lutowe'08

:) ja również gratuluję ale to już wiesz ;) teraz czekajmy na założenie dużego wątku z sierpniowymi mamusiami:)

8. pati80

Ja również czekam na watek sierpniowy duzy usmiech na moderatora ;D jestem taka szczesliwa jak pewnie kazda z WAS serdecznie jeszcze raz pozdrawiam BUZIACZKI :p

9. LILITH

LILITH Moderator

Witaj!!!
    serdeczne gratulacje!!! sierpnien to super miesiac!!! sama urodzilam sie w sierpniu i tez nazywam sie PAti :):):) wiec to strasznie sentymentalne:)

10. reklama
  11. silunia

silunia mama Zuzu

Pati , jak strasznie sie ciesze , ze ktos tu jeszcze trafil , ze nie bede sama :)
    jak sie czujesz, jak malenstwo , w ktorym tygodniu jestes, mow wszystko czekam na wiesci . buziaki ;D

12. pati80

Hej Silunia ja mam imieninki w sierpniu 28 Ty pewnie tez? :laugh: jestem w 4tyg.ciazy,wczoraj potwierdzilo to Hcg dzis ide do lekarza cala noc nie spalam bo tak mnie emocje braly ze ciagle myslalam wyobrazalam sobie jak to bedzie.

Poleć forum