reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najczęstsze imiona 2006-2009

reklama
U nas królują Kubusie:-) wśród samych najbliższych znajomych jest 9 Kubusiów. Jest też Adaś, Miłosz, Wojtuś, Patryk,Oskar, Aleksander i Marcel. Z dziewczynek najwięcej jest Karolinek i Natalek. Jest też Zuzia, Oliwka, Milena, a w sierpniu pojawi się Weronika.
 
Witam , widzę ,że popularność imion nie zmniejsza się wraz z nowym rokiem , powinniśmy chyba teraz dopisywać imiona na teraz tzn na rok 2010-2011 i dalej. Wśród moich znajomych zauważyłam ,że popularność zyskały Zuzanny, Hanny ,Ewy...raz pojawia się imię Bianka.
obecnie staram się o kolejne dziecko i zastanawiam się, jakie bym dała imię?Nie chciałabym,żeby było zbyt popularne, ale nie chcę bardzo "fikuśnego"..
Pozdrawiam
 
Wśród moich znajomych króluje imię Wojciech i Jakub Natomiast wśród dziewczynek Maja, Julia, Emilia i Natalia.
Ale są też: Jadzia, Edytka, Kinga, Nina, Kalina, Marcel..
 
Wsrod znajomych i rodziny: 2 Nikodemów,2 Kubusiów,Oliwia,Julia,Amelia x2,Oliwier,Szymon

My mamy Jasia i osobiscie nie znam,zadnego Janka:) na Slasku malo popularne jest.
 
u moich znajomych mam: Hanię,Madzię,Zosię,Mirę,Maksa,będzie Pawełek i Jasiu.
moja córka ma na imie Julia ale ma 10 lat wiec to sie nie liczy-bo wtedy to imie nie było jeszcze modne:)
 
reklama
reklama
Do góry