reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpien 2006

pati! chyba jednak wybiorę się do gina... test poszedł w odstawkę! poprzednim razem zrobiłam trzy, wszystkie były negatywne! a tu proszę! usg i jest nasz Groszek! :) tak więc najlepiej będzie jak wybiorę się do lekarza :)
 
reklama
Witam, dziś pierwszy dzień w pracy ze świadomością, że jestem w ciąży. W końcu wygospodarowałam sobie dwie przerwy posiłkowe, bo przecież teraz muszę dbać nie tylko o siebie... wyliczyłam, że powinnam urodzić ok. 16 sierpnia, data w sam raz, sam środek miesiąca :) czy was też pobolewają brzuchy? czasami mam wrażenie, że mam problem z trawieniem i cosik mnie tam kłuje, na szczęście jutro idę do gina i dowiem się czy wszystko ok. Pozdrawiam!
 
Witaj Ola , jezeli chodzi o pobolewajace brzuchy to mnie od czasu do czasu cos tam zaboli , ale to taki dziwny bol , troszke taki jakby tępy. Lekrz powiedzial , ze nie mam powodow do niepokoju , ze to macica sie powolutku rozciaga i moze troszke bolec , ale z dzidzia jest wszystko ok.
A tak wogole to jak sie czujesz jako swiezo upieczona mamusia , bo ja fantastycznie , dzisiaj przynajmniej ;D
toja pisz co u ciebie , czy pokazalo sie malenstwo na usg ???
 
Witaj Ola ja mam tak samo pobolewa mnie brzuch i jezdzi mi bulgocze ponoc to normalne :laugh:pozdrawiam pisz jak sie czujesz i ogolnie ;)
 
Toja kiedy bedziesz wiedziec ???
przepraszam , ze pytam , jezeli uwazasz , ze jest to zbyt osobist nie odpowiadaj . Rozumiem , ze masz juz jednego malutkiego bobaska , nie bedzie ci ciezko z dwoma maluszkami ???
 
To fajnie Silunia a skad jestes?ja z Poznania ;)pozdrawiam wszystkie kobietki Toja lepiej miec 2 niz nie miec wcale :laugh:dasz rade ;)
 
reklama
Do góry