reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpien 2006

reklama
witam sierpniowe mamuski:))i gratuluje serdecznie:)))
oczywiscie mam nadzieje, ze nadal bedziecie nas odiwedzaly w lipcu:)bo juz sie z niektorymi zzylam i bedzie mi ich brakowac:))(czytaj silunia)

duzo zdrowka na cale 9 miesiecy zycze:)
 
witam wszystkich, nieśmiało oznajmiam, że i nasza dzidzia narodzi się w sierpniu 2006 r. Jest to planowane dziecko i udało się za pierwszym razem i trochę tak nieoczekiwanie. Celowaliśmy w owulację "w ciemno" i na dodatek jak mi się wydawało właśnie w czasie owulacji rozchorowałam się, więc przerwaliśmy starania. Jak mi się zdawało jak zwykle miałam objawy przedmiesiączkowe i mimo tego nie dostałam jej. Zrobiłam w piątek test i moje zdziwienie było ogromne jak ukazała się blada różowa kreska oznajmiająca tą cudowną wieść :) dziś powtórzyłam test i wygląda na to, że faktycznie jestem w ciąży. Najbardziej niepokoi mnie ból podbrzusza, ale we wtorek idę do lekarza i mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamy, cieszę się Waszym szczęściem, życzę powodzenia i do usłysznia!
 
;)hej Toja dzieka Bogu ok mam nadzieje ze bedzie tak dalej :laugh:no zrob ten test bo moze bedziesz czesciej nas odwiedzac ;D
 
Wchodze żeby Wam pogratulować i zyczyć wszystkiego dobrego, wspaniałych chwil w ciąży w oczekiwaniu na maluszka....to magiczny i wyjątkowy czas w życiu, który nigdyu sę nie powtórzy....Ja urodziłam mojego Wiktorka 4 sierpnia tego roku, to jeszcze też maleństwo, skończył 4 miesiące, za rok Wy będziecie mieć takie maluchy. :D Pozdrawiam! ;)
 

Załączniki

  • Wiktor 196 kopia.jpg
    Wiktor 196 kopia.jpg
    41,2 KB · Wyświetleń: 118
Witaj Loende sliczny maluch ;)bardzo jestem szczesliwa ze jestem w ciazy tylko ciagle obawy sa straszne :(modle sie o tym bym dotrwala do 9mies pozdrawiam wszystkie przyszle i obecne mamy :laugh:
 
reklama
Do góry