reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

reklama
Kurka wodna net mi siada. Zaczynam pisać już 3 raz, 2 poprzednie mi skasowało.
No więc tak od Madeline nie mam żadnych wieści. Pisałam jej smsa i nic. Może da znać jak będzie w domku. Jak we wt urodziła to dziś albo jutro.
W środe bylam u gina, zbadał mnie i powiedział że szyjka to u mnie jak koń, Twarda i zamknięta a wg OM to na nd wypada mi termin. Więc miałam masaż szyjki. Myślałam że go pogryze no ale jakos przeżyłam. I nie wiem ale pewnie zaczęło sie coś dziać, bo pojawiło się dużo białej wydzieliny a dziś rano też coś takiego galaretkowatego. Nie wiem co to, ale może powoli czop odchodzi. Później zrobił mi usg i stwierdził że maluszek w sumie przestał rosnąć, a dziecko przestaje rosnąć ok 2 tygoni przed porodem. No i nie wiem co myslec teraz. Daej jestem w punkcie wyjścia.
 
Ania jak już pisałam ja mam taką wydzielinę już długo:tak:ale może u Ciebie to właśnie ozanaka że coś się zaczyna dziać:-):laugh2:no nie zazdroszczę masażu szyjki:no:wyobrażam sobie co przeszłaś:szok:ale już pewnie niedługo:tak:

A Madeline pewnie już tuli swoje maleństwo i zapomniała o całym świecie hihi:-D:-D:-D
 
Odnosnie dziadkow to u mnie odwrotnie i powiem szczerze ze nie wiem co lepsze, czy ci ktorzy sie nie wtracaja i nie kupuja, czy ci ktorzy kupuja wszystko i nie daja dojsc do slowa:wściekła/y:
bo tak jest u mnie , to mile co robia, ale ostatnio to juz nie moge, tesciowa obrazona bo lozeczko chciala wnukowi kupic a my juz mamy, teraz kosmetyki- to samo, nakupowala tone ciuchow, wozek miala upatrzony, lozeczko tez, meble, kosmetyki, zastanawiam sie czy to zachodzi nie za daleko:eek:, nie zapyta czy potrzebujemy, czy nam sie podoba, na sile chca nam dogodzic, wierzcie kobity ,nic milego:dry:, ciagle musze sie bronic i szybko zaopatrzac we wszystko.

Widze ze nie tylko ja mam powody do narzekania, Kasia z ta szwagierka i telewizorem totalne przegiecie!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y: Gosia ty znowu z tesciowa, porazka.

Z bolem glowy Claudi to mam nadzieje ze mi nie zostanie:szok:, nigdy wczesniej nie mialam bolu glowy!

Widze ze coraz wiecej kobit na porod sie szykuje, kolejna Kira, AniaD23, ja to czuje ze do sierpnia dotrwam jak nic, takze Kasia nie martw sie sama nie bedziesz;-)

Sylwia
fajnie ze wszystko w porzadeczku, bo juz tez zaczelam sie zastanawiac co tam u ciebie :tak:

AniaD23 a co ten lekarz ci robil ze myslalas ze go pogryziesz????:confused:myslalam ze masaz szyjki nie boli?
 
ola no mi po porodzie migreny dokuczają też niestety:wściekła/y:wcześniej nie wiedziałam co to takiego:no:ale nie martw się na zapas:-)może po drugim porodzie mi przejdzie:laugh2:całą ciążę nie miałam ani razu:-D
 
Ja też coś czuję że do sierpnia pochodzę w ciąży:tak::szok:tylko niewiem jak dotrwam taka połamana:szok::szok::szok:dziś chodzić nie mogę wcale:no:
 
Ola boli jak jasny gwint. Taki ból jak na okres tylko chyba z 50 razy większy. Przez minute mi to robił i myślałam że ducha wyzione. Mojej kumpeli jak robil w tamtym roku to musiał jej nogi przywiązać.
Gosia ja też miałam od paru dni taką wydzielinę ale dziś taka galareta. Ale narazie spokój.
Naur daj znać po wizycie.
Ja idę prasować bo mam zaległości. W taki upał:dry:. Ale chociaż dziś torbę spakowałam to jestem spokojniejsza. Choć synuś mógłby jeszcze dwa dni poczekać bo mąż dziś w nocy wyjeżdża nad morze po kolonie. na szczęście w nd już będzie.
 
witam

tez mam ksiazke "w oczekiwaniu na dziecko" nawet 3 czesci :)

ja korzystam z tej stronki Termin porodu - Wiek dziecka - Ci??a - Dziecko

mamuski doswiadczone jak odejda wody to trzeba odrazu jechac do szpitala czy mozna wziasc sobie prysznic szybki?

co do tesciowej to tez chciala kupic mi cala wyprawke ale powiedzialam jej ze to bedzie moje pierwsze dziecko i ja chcialabym ja zakupic. oczywiscie powiedzialam tez ze jezeli ma ochote to moge jej pozniej napisac co by mi sie przydalo i ona by to kupila. zrobilam liste i stwierdzilam ze moze mi kupic rzeczy do lozeczka (posciel itp) w ten sposob ona miala satysfakcje ze cos moze zrobic i ja :)

skurcze lekkie mam ale nie czesto. brzuch chyba mi sie nie obnizyl. od wczoraj widze na bluzkach plamki czyli z cycek mi chyba pomalutku bedzie sie lalo hehe
 
cześć Dziewczynki :-)

Dawno nic nie pisałam ale musze w końcu cos skrobnąć bo sie pogniewacie na mnie;-) U mnie jakoś leci juz się nie przejmuje moim brzuchem choc wam powiem ze po tym szpitalnym pobycie nie mam aż tak czestych skurczy.
Teraz jedyne co mnie bardzo męczy to to ze dzidzia zaczyna się pchać w dół:baffled:
Oczywiście przez te upały juz popuchłam a w szpitalu juz miałam takie piekne chudziutkie nózki ...
Widzę że wszystkie czekacie juz na rozwiązanie i wschu****ecie się w swój organizm nawet sie nie obejrzycie a wszystkie bedziemy z naszymi maluszkami:-D:-):tak:
Za tydzień ide na wizytę mam nadzieje że ginekolog juz wyznaczy termin CC ....
To trzymajcie sie dzielnie obysmy wszystkie donosily sowje skarby:-)
Buziaczki dla wszystkich:-):-D:happy::laugh2:
 
reklama
AniaD23 no to ladnie z tym masazem:shocked2:, rany mam nadzieje ze nie bede musiala tego przechodzic??:confused: A ten lekarz twojej kolezanki to prawdziwy sadysta!!nogi jej wiazal, chory facet!! HORROR ,
ja nie wiem czy to prawda ale ponoc jesli czeka nas masaz szyjki ,to lepszy jest sex, tzw. masaz naturalny.

Czarnula
dobrze ze cie poinformowala ze chce ci wyprawke kupic, moi to wala z grubej rury,wpadli ostatnio z lozeczkiem bez zapowiedzenia:wściekła/y::-(planuja gdzie ustawic, zauwazylam ze oni maja swoje plany i realizuja nie patrzac na nic, ciezko sobie z czyms takim poradzic, poprostu robic swoje i nie patrzec na ich wygibasy z zakupami.

Hej Edyta, dobrze ze skurcze sie uspokoily:tak:, ciekawe na kiedy ci termin wyznacza :confused:

Mnie cos ostatnio na myslenie wzielo, jak to bedzie, tesknie za Polska, mam nadzieje ze zanim maly pojdzie do szkoly bedziemy juz mieszkali w Polsce.
 
Do góry