I ja sie witam ;-)
i melduje, ze glos oddany i drzewko odwiedzone.... :-):-)
znowu bylam na gimnastyce i dodalo mi to energii! zaraz sobie zrobie cos do jedzenia, ale musze zczac jesc jakies salatki etc.. bo przez ostatni tydzien, moze 10 dni z 67.5kg wskoczylam na 69.8kg


do tej pory wogole nie mialam ochoty na czekolade i slodycze. A teraz... czekolada, ciasta.....
chyba sobie wrzuce piers z kurczaka na pare z papryczka chili.... a do tego salata i ogorek zielony. Wiem, ze w ciazy nie wolno sie odchudzac, ale zalamalam sie.... :-
-
-
-
-
-(
i melduje, ze glos oddany i drzewko odwiedzone.... :-):-)
znowu bylam na gimnastyce i dodalo mi to energii! zaraz sobie zrobie cos do jedzenia, ale musze zczac jesc jakies salatki etc.. bo przez ostatni tydzien, moze 10 dni z 67.5kg wskoczylam na 69.8kg



do tej pory wogole nie mialam ochoty na czekolade i slodycze. A teraz... czekolada, ciasta.....
chyba sobie wrzuce piers z kurczaka na pare z papryczka chili.... a do tego salata i ogorek zielony. Wiem, ze w ciazy nie wolno sie odchudzac, ale zalamalam sie.... :-


