• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Sierpień 2009

  • Starter tematu Starter tematu mags777
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
reklama
Mnie tez sie podoba Julia ale tyle tych Julek teraz jest zatrzesienie. Dobrze ze wciazy chodzi sie 9msc przynajmniej jest czas na zastanowienie.
Malinka do potem dzielnie go gonimy, bedzie dobrze:-D
 
reklama
mika, ja mam z mężem ten sam problem, Adam mi się podoba ale tutaj to są same Adamy w mieszanych związkach
muszę znaleźć coś co istnieje w dwóch językach, albo dam im dwa imiona, jedno polskie jedno egipskie

a tak się cieszyłam że wybrałam Józia (Yousif) i Hanię (Hanah)
no i nic z tego

mężowi się podoba dla dziewczynki Salma, ale na dziewcznkę poczekamy może kilka lat
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry