kaskax25
mama wspaniałej trójki
Boze dziewczyny jak wy macie sile walczyc, ja tez bede miusiala znow wpasn na NK. Wiecie te glosy to zauwazylam sa falami jakies dziecko wystartuje nagle z wielka iloscia glosow przegania wszystkich i nagle sie zatrzymuje. U nas glosy sa systematyczne i mam nadzieje bedzie to nasza bronia do walki. Dzieki wam za wszystko


