• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Sierpień 2009

  • Starter tematu Starter tematu mags777
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Cześć Aguś. Przeczytałam twój poród. Uśmiałam się po pachy. Mój również.
Później mu mówię, że ja na pewno chce znieczulenie, a on do mnie pewna jesteś czy mam do Łysego dzwonić hihihihihihi. Historyjki inne też fajne, ale twoja powala.

Wtedy mi nie było do śmiechu!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ale z perspektywy czasy dochodzę do wniosku, że nie potrzebowałam znieczulenia! Ja na ból jestem odporna!:baffled:
 
reklama
U mnie na ostatniej wizycie leżało bokiem i nic nie chciało pokazać, a zdjęcia to mam trzy. Bo tak szalało, że lekarka na raty chwytała. bo jak chciała w całości to rozmazane było zdjęcie. No i mam na 1 nogi, na 2 głowę, na 3 kręgosłup :). A co między nie mam pojęcia.
he he fajnie fotki w kawałkach
Ide makaroni zrobic do spagetti bo już mi burczy w brzuchu
A potem na spacerek bo słoneczko wyszło:tak:
 
byłam na spacerze ponad godzinkę, maluchy latałay jak dzikie mimo że zimno!! a teraz zasnęły w mig:-)
Poczytam chwile i czas robić obiad, dziś zupa pomodorowa z ryżem a dla mnie z makaronem;-) w poprzednim życiu chyba byłam Włoszką bo makaron mogę jesc na śniadanie obiad i kolację:tak::tak::tak::tak:
 
Cześć dziewczyny:)
u mnie maluszek już delikatnie wariuje... z dnia na dzien coraz lepiej :)
wczoraj jakaś dzidzia wjechała rowerkiem w moje auto i mi lusterko zbiła... sąsiadka mi mówiła a ja nawet nie wiem kiedy to sie stało...
 
byłam na spacerze ponad godzinkę, maluchy latałay jak dzikie mimo że zimno!! a teraz zasnęły w mig:-)
Poczytam chwile i czas robić obiad, dziś zupa pomodorowa z ryżem a dla mnie z makaronem;-) w poprzednim życiu chyba byłam Włoszką bo makaron mogę jesc na śniadanie obiad i kolację:tak::tak::tak::tak:
To tak ja ja też uwialbiam makarony!!!!:tak:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry