aneta24183
Fanka BB :)
no mi G powiedział że łózysko mam na przedniej ścianie!!!
ale mimo to mam nadzieję że szybko poczuje to cudowne smyranie:-)
ale mimo to mam nadzieję że szybko poczuje to cudowne smyranie:-)
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

ciekawość zżera :-)Malinka to, że będziemy wcześniej u lekarza nic nie znaczy. Jak dzidzia nie pokaże to dowiemy się najpóźniej przy porodzie))).



Jakbyś wiedziała jak mnie zżera. Może dlatego nie chce pokazać i się ze mną drażni to moje MaleństwoTak Deli masz racje.Ale mam nadzieje że wcześniej się dowiemyciekawość zżera :-)
fajnie to wyglądało-i wiecie dzidzi co wizyta jak go "podglądamy" to się za głowe trzyma1