• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Sierpień 2009

  • Starter tematu Starter tematu mags777
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
reklama
To ja też idę coś pożytecznego zrobić:dry: Ja pewnie pójdę to wrócicie.:wściekła/y:

Piwonia w razie czego zawsze można pogotowie wezwać. Trzymam kciuki, żeby nie było potrzeby;-)
jakos damy rade i wytrzymamy do 14 ja to z tych co szpitale szerokim łukiem omijają,wiec napewno na razie mnie skorzystam

ja w zeszłym tygodniu go oglądałam i tez sie nad nim zastanawiam;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no dziewczynki sweterek śliczniusi i nawet cena przystępna. ja z kolei chciałabym jakiś płaszczyk wiosenno-jesienny tylko że tak się przyzwyczaiłam do kupowania w lumpeksach, że jak zobaczę cenę w zwykłym sklepie to dostaję zawrotów głowy:-(
 
Ja też się nie zapinam, ale nie kupuje niczego, bo potem nie będę mieć co z tym zrobić. Wiosnę w bluzach przelecę, a lato to już z górki :). Po za tym i tak wszędzie autem więc kurtki nie muszę zapinać. Wczoraj do rodziców w dresach pojechałam, a co.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry