Efe1980
Sierpniowa mama Gabrysi
Małgoś mam to samo!no dziewczynki sweterek śliczniusi i nawet cena przystępna. ja z kolei chciałabym jakiś płaszczyk wiosenno-jesienny tylko że tak się przyzwyczaiłam do kupowania w lumpeksach, że jak zobaczę cenę w zwykłym sklepie to dostaję zawrotów głowy:-(

Malinka na pewno!dziewczyny wiecie co od kilku dni czuje czasem (szczególnie jak leże na lewym boku) takie delikatne puknięcia w dole brzucha.Czy to może już maluszek??Mam nadzieje że tak!
Ostatnio edytowane przez moderatora:
