deli80
mama Oliwii i Maksymilian
Nie słyszałam o roczku w poniedziałek.Mój jako chrzestny kupił swojej chrześnicy na chrzciny aparat (który zresztą rodzice popsuli) by mogli fotografować jak rośnie i robi wszystko po raz pierwszy. Teraz mała będzie miała roczek i się zastanawiamy nad prezentem, bo już zaczęła stawiać pierwsze kroki. Rodziców ma wybrednych niestety, więc sobie obiecaliśmy, że będziemy jej kupować rzeczy, które ją ucieszą a nie ich. Nie wspomnę że wymyślili roczek w poniedziałek, bo to dokładna data![]()
Ale dobrze, że kupujecie dla dzieciaczka, a nie dla rodziców.
ide się ubrać....
