MALINKA2109
Fanka BB :)
Martwilismy sie Zuzia a tu na Bartosz zlapal.Spadlismy na drugie miejsce
Poczytam co u was


trzeba działąć!!!!!!!!!!!Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Martwilismy sie Zuzia a tu na Bartosz zlapal.Spadlismy na drugie miejsce
Poczytam co u was


trzeba działąć!!!!!!!!!!!Kasiu a kiedy koniec konkursu?Buuuuuu, juz mam dosc taka szarpanina![]()
to jeszcze miesiąc...20 kwietnia i codziennie sie martwimy o te glosy.![]()

sporo sie może wydarzyć ale jak już zaszłaś tak daleko to trzeba walczyć
przynajmniej o miejsce w pierwszej trójce wartoto jeszcze miesiąc...sporo sie może wydarzyć ale jak już zaszłaś tak daleko to trzeba walczyć
![]()
to jeszcze miesiąc...sporo sie może wydarzyć ale jak już zaszłaś tak daleko to trzeba walczyć
![]()