Piwonia_2
Fanka BB :)
mam mam i naprawde sobie chwale to imie,bo znma kilka Karolinek i naprawde bardzo spokojne i ułożone dziewczynkiaaa Ty masz Karolcię?
ojejj to faktycznie zapalenie płuc nieciekawie, oby jej szybko mineło i bez komplikacji... moje odpukać jakoś sie trzymają
mam nadieje,że małej szybko przejdzie tylko:-(

A jakie antybiotyki dostala??
