Piwonia_2
Fanka BB :)
zgadzam sie z Kasią,ja igdy nie używałam i nie zamierzam teraz też kupowackamis nad podgrzewaczem sie zastanow ja caly czas odgrzewam mleko w mikrofali a podgrzewacz to spory i moim zdaniem zbedny wydatek.
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
zgadzam sie z Kasią,ja igdy nie używałam i nie zamierzam teraz też kupowackamis nad podgrzewaczem sie zastanow ja caly czas odgrzewam mleko w mikrofali a podgrzewacz to spory i moim zdaniem zbedny wydatek.

a co masz dobrego?a ja dolozylam sobie druga porcje obiadku ale taka malutkarano mi sie jesc nie chcialo a teraz nadrabiam
;-)
![]()