Pierwsza :-)
dobry ;-)
ja tylko z rana mam szanse wbić się na net


moi chłopcy (duży i mały) znaleźli na necie grę i bawią się w farmerów :-)


mają pole i sieją, sadzą, podlewają, hodują króliki, kaczki, kozy i kury...muszą to karmić, poić i...wywozić gnój :-)

;-):-)
Jasiek tak się wkręcił że nie dał mi w ogóle podejść do kompa bo przeze mnie kukurydza nie urośnie

poiwedział, ze nie mogę "wykonywać żadnych działań" a jak zapytałam dlaczego to usłyszałam że to "nietaktowne"



no to zawinęłam kitę i udałam się do kuchni :-);-)
dziś małż ma urodziny...nie mam prezentu a co gorsza nie mam kasy na prezent... no i teraz żeby coś kupić musiałąbym poprosić małża żeby jakimś groszem sypnął



bez sensu...
OK..ide czytać póki chłopaki śpią ;-)
miłego dnia i długiego wekendu ;-)
edit: prawie pierwsza :-) wskoczyłyśmy z Piwonią jednocześnie :-)