reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Jolka tak naprawde to nikt Cie nie moze zmusic do czegos, co uwazasz, ze nie jest dobre dla Twojego dziecka. To Ty jestes mama i Ty decydujesz co tak a co nie. Ja na Twoim miejscu spotkalabym sie z managerem tego miejsca i powiedziala, ze jestem bardzo niezadowolona ze sposobu w jaki ta pani cwiczy z Twoja mala.

Tak nikita pewnie masz racje...tylko,ze sa rozne charaktery,ja nie naleze do ludzi przebojowych i wyszczekanych,jestem raczej spokojna i cicha...ale jak nastepnym razem ta baba bedzie znowu z Maja robic cos NA SILE to powiem,ze sie na to nie zgadzam.
Moze w ciagu tego tygodnia Maja nauczy sie raczkowac i juz te babsko nie bedzie mi dziecka maltretowac.
 
reklama
Wpadłam dobranoc powiedzieć
już zapomniałam jakie to paskudne uczucie mieć @
a jeszcze nagotowała gar zupy kapuścianej i miałam zamiar jutro wziąć się za dietę :(
(ja to chyba posole Moniś bo nie wiem czy przełknę)
no i wiem już czemu moje dziecko piersi nie chce
pewnie smak mleka się zmienił
a się puszcza skubaniec też i nawet próbuje delikatnie na dupce siadać ze stania
a cieszy się jak stoi! normalnie non stop się chichra:confused:

Zastanawiałam się nad dietą montignac'a ale tyle trzeba w niej pilnować! Może jak mi się humor poprawi i wydobędę z siebie zapału do gubienia kilogramów? Teraz czuje się jak hipopotamica. Ale ja tak zawsze mam.

Jola a ty musisz na tą gimnastykę chodzić? Nie możesz np. skonsultować się z innym pediatrą? Może te paskudne ćwiczenia nie są konieczne?

Małgoś_b my już mamy dwie zafasolkowane sierpniówki!

Dominiczka jak ci ten ocet przez gardło przechodzi??? Mnie sam zapach odrzucił!

Kasiu fajnie że jesteś:)


na pół szklanki wody daję 2 łyżeczki octu jabłkowego (można dać do tego łyżeczke miodu ale ja nie mam a zawsze zapominam kupić) zatykam nos i po łyku wypijam, ale szczerze powiem że poprawe przemiany materii :-) to już widze a pije dopiero 5 dni
 
na pół szklanki wody daję 2 łyżeczki octu jabłkowego (można dać do tego łyżeczke miodu ale ja nie mam a zawsze zapominam kupić) zatykam nos i po łyku wypijam, ale szczerze powiem że poprawe przemiany materii :-) to już widze a pije dopiero 5 dni

uo Jesooooooooooo ............ brrrrrrrrrrr.........:no: ja kiedys sprobowalam octu jablkowego ale puscilam takiego pawia, ze do dzis mi dreszcze po kregoslupie chodza na sama mysl :errr::errr:
 
hejki!
Jola.. Normalnie straszne to co piszesz.. :( mam nadzieję że Maja załapie w najbliższym czasie raczkowanie i to głupie babsko nie będzie już jej męczyc.. Masakra..
Piwonia mam nadzieję że corci pokoj naprawiony!
Dominiczka powodzenia jutro i GRATULUJE Kujonko :D hihihi :)
Malinka mam nadzieję że Tomus już naprawił cycusia :)
I wszystkim dietującym - powodzenia i wytrwałosci!
Moja sis po kontroli. Niestety była na słabym usg i nie było widac płci.. 9czerwca idzie do innego gabinetu na super extra turbo wyczesane usg wiec pewnie zobaczy myszkę albo wacusia hihihi :)
Zosia miała dzis dzien na jakims dopalaczu :) w ogole nie chciala mojej mum spac.. Tylko na spacerku poł pospała.. I mi w aucie jak wracałysmy jakies 15 min :/ a wszędzie jej pełno było dzis. Pobijała rekordy brojenia :)
Oki! Raport zdany :) spijcie słodziutko! Dobranoc!!!
 
Dziewczyny ja dzisiaj szok przezylam...
Bylam znowu z mala na gimnastyce i pani doktor od gimnastyki jest nienormalna delikatnie mowiac.Ona dzisiaj Maje wziela i na sile z nia raczkowala! :no: mala plakala,lzy jak grochy az na podloge jej kapaly...nie moglam na to patrzec za trzeciem razem po prostu ja wzielam na rece i przytulilam bo juz sama zaczelam ryczec ...jak zaczela to pytam czy to konieczne to mi taki wywod zapodala,ze przestalam sie odzywac,w koncu lekarz chyba wie co robi...tylko dlaczego oni tu uwazaja,ze dziecko w wieku 9 miesiecy MUSI raczkowac ???No po prostu wziela ja do pozycji jak do raczkowania i 'szla' z nia,na przemian jej posuwala raczke,nozke,by jej pokazac jak sie raczkuje! Nie zwazala na to,ze mala placze i protestuje,robila to NA SILE. Mi tez az lzy polecialy ,bo ktorej matce by nie polecialy patrzac na cos takiego?Jestem zbulwersowana :no: Tymbardziej,ze to jeszcze na swiezo,bo mialam z mala termin na 17:20...az sie boje kolejnych terminow.

ja poprostu nie poszłabym na nastepne zajecia
ja cos podobnego przeżyłam przy drugiej córze z którą miałam chodzic na rehabilitacje płakala tak strasznie,ze az wymiotowała powiedziałam KONIEC i nastepnym razem nie poszłam,cwiczyłam sama z nią w domku na spokojnie,wiec moze próbuj z nią sama w domku na spokojnie podczas zabawy

Witam czytałam na raty i chyba do neiczego się nie odniose oprócz:

Malinka bardzo mi przykro z powodu zatoru, ale wierze że Tomeczek wszystko wyciągnie :-)
Piwonka daj znać czy z oknem OK u małej i jak się bawiła do disco :-)

Jola współczuje strasznie. Powiem tylko tyle, ze u nas robią to samo. Sąsiadki córa jest z 23 lipca i też na chama ją uczyli na rechabilitacji na szczęście tylko raz tak wyła, bo potem miała tydzień przerwy i zaczęła sama raczkować.

Małgosia_b jak miło cię tu widzieć. Już myśłałam, ze się nie pojawisz. Napisz coś wiecej o małym Szymonku :-), a u nas Basia spodziewa się maleństwa :-). Inne planują, ale jeszcze fasolek nie ma.

okno ponoć naprawione,ale jutro sprawdze czy nie zmarzły w nocy,ale wiem,ze teraz maja jakis dziurawy prysznic i oprócz wody z dziurek leci jeszcze dodatkowo z węża,chyba warunki tam sa okropne
disco było krótko,bo chłopcy zaczeli rozrabiać i pani ich wzięła do pokoi,ale dobrze,bo moja znów bolał brzuszek(pewno po gofrach z polewą)a wogóle ponoc "świeta trójca"(3 dziewczynki przemodrzałki,podlizywaczki i takie ąę)szkoda gadac,ponoc taki sie wypacynkowałt,ze chłopcy sie nalewali z nich

ja juz dobranoc mówie,bo jak zwykle bol brzucha mi dokucza
i chyba przestane jesć bo co zjem to sie zwijam,nie dane mi jest jedzenie
dobranoc
 
i ja też przybiegłam życzyć dobrej nocy. Na odpowiednim wątku zostawiam moja śpiewaczkę :-)

alex.nikita jakoś daje rade ;-) najlepiej idzie przez słomkę i z zatkanym nosem :-D

buźka!dobranoc.papa
 
Witam wieczorkiem....jakos czasu nie mialam zeby zajzec wczesiej,tzn zajzalam,nawet przeczytalam co naskrobalyscie,ale maly rozrabiaczek nie dal mamie juz posta napisac,a teraz nie pamietam co krorej mialam odpisac:baffled:
Dzis bylam u fryzjera na pasemkach,nawet fajnie wyszly i tylko za 45 zl:szok: dwa kolory:confused:...wiec jestem zadowolona,a wysiedzialam sie ze 4 godziny:szok:....myslalam ze jak wroce do domu to tesciowa powie ze wiecej z Karolina nie zostanie:-p,ale nie bylo tak zle:happy2:
A jutro znow mam wyjazd,do tego chirurga ide i juz mam stracha:baffled:co on mi tu powie
Wiec lece juz do lózeczka spac....pozdrawiam serdecznie:tak:;-):biggrin2:
 
reklama
Do góry