koralowa
Mama swego synka
Kurcze, a ja bym chciala obejzec ta ciaze z zaskoczenia, ale moja kablowka nadaje tylko zwykly discovery. :/
No i ja chyba dzis zrobie Bombusiowe ciasto z budyniem ale z brzoskwiniami.
Dzis rano maz mnie deko wkurzyl. Obudzil mnie o 5.30, bym mu kwausie i kanapeczki do pracy zrobila, bo sam za pozno wstal i sie nie wyrobi. A musi jeszcze na "posiedzenie isc". Na pocztku nie wstawalam, bo jak juz tak wstane to mam pozniiej problem z ponownym zasnieciem (a zasnelam po 12, wiec spalam ok 5 godzin, gdzie dla mnie to stanowczo za malo). No ale pozalowalam, bo dzis idzie na 2 zmiany. No i oczywiscie jak sie z powrotem polozylam to zasnelam o 7.30, przez co spalam do 11. :/
Wlasnie odebralam telefon z cyfry+. Boszzzz, trafilam na jakas niezyciowa babke. Chce mi wcisnac pakiet, ktorego ja nie chhce. Co chwile pyta sie czy oferta jest atrakcyjna (no jak przez miesiac mam miec 5 programow za free to ok, ale pozniej doplacaj 30 zl miesiecznie do abonamentu). Podziekowalam jej, bo mnie ta oferta nie intersuje a ta dalej drazy, a dlaczego, a pani wyjasni. MAtko. Musialam jej w koncu dwa razy powiedziec, ze w najblizszym czasie rezugnuje z cyfry w ogole to sie odczepila... Nie wiem, ale na ludzi ten upal nie za dobrze dziala. Jakos w zeszlym tygoniu tez babka z cyfry dzwonila w podobnej sprawie. Tez podziekowalam, to na dowidzenia byla baaaaardzo niemila. Widac, ze nie w smak jej bylo, ze odmowilam. No ale coz. Takie zycie.
Spadam, bo musze odebrac zamowenie z apteki.
No i ja chyba dzis zrobie Bombusiowe ciasto z budyniem ale z brzoskwiniami.
Dzis rano maz mnie deko wkurzyl. Obudzil mnie o 5.30, bym mu kwausie i kanapeczki do pracy zrobila, bo sam za pozno wstal i sie nie wyrobi. A musi jeszcze na "posiedzenie isc". Na pocztku nie wstawalam, bo jak juz tak wstane to mam pozniiej problem z ponownym zasnieciem (a zasnelam po 12, wiec spalam ok 5 godzin, gdzie dla mnie to stanowczo za malo). No ale pozalowalam, bo dzis idzie na 2 zmiany. No i oczywiscie jak sie z powrotem polozylam to zasnelam o 7.30, przez co spalam do 11. :/
Wlasnie odebralam telefon z cyfry+. Boszzzz, trafilam na jakas niezyciowa babke. Chce mi wcisnac pakiet, ktorego ja nie chhce. Co chwile pyta sie czy oferta jest atrakcyjna (no jak przez miesiac mam miec 5 programow za free to ok, ale pozniej doplacaj 30 zl miesiecznie do abonamentu). Podziekowalam jej, bo mnie ta oferta nie intersuje a ta dalej drazy, a dlaczego, a pani wyjasni. MAtko. Musialam jej w koncu dwa razy powiedziec, ze w najblizszym czasie rezugnuje z cyfry w ogole to sie odczepila... Nie wiem, ale na ludzi ten upal nie za dobrze dziala. Jakos w zeszlym tygoniu tez babka z cyfry dzwonila w podobnej sprawie. Tez podziekowalam, to na dowidzenia byla baaaaardzo niemila. Widac, ze nie w smak jej bylo, ze odmowilam. No ale coz. Takie zycie.
Spadam, bo musze odebrac zamowenie z apteki.






a druga wstaje z wózka i ma dziecko w nogawce i jeszcze o tym nie wie!!!!!!!!!!