reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

no mi sie wydaje,ze najwazniejsze jest prawidlowe przybieranie na wadze brak jakichkolwiek innych objawow.Kochana,skoro dwoch pediatrow twierdzi podobnie,to moze warto im zaufac i cieszyc sie z macierzynstwa?Powiem ci,ze z moja cora mialam problemy z kupkami,nie robila mi czasem 4 dni,potem dostala debridat,robila co 2 dni,a po acidolaku robi co dziennie,nawet po 3,czasem luzne,zolte,zielonkawe,o kwasnym zapachu i nigdy nie sa takie same,ale my matki tak mamy,nawet kupa sie przejmujemy,ze za malo,ze za duzo,nie ten kolor,za twarda,za luzna itp:)ja bym uzbroila sie w cierpliwosc,zbliza sie powoli czas rozszerzania diety,jelitka dojrzewaja,uklad pokarmowy ciagle sie zmienia,bedzie wszystko dobrze!
 
reklama
lahimka doskonale cie rozumiem z tą wagą ja też mam wrażenie że mój Gabryś jakoś mało waż, niestety narazie nie wiem ile bo dawno nie byłam w przychodzni , w śr mamy badania kontrolne wi ęc będe chciała go zwa,zyć ale jak patrze na zdjęcia mojej Oliwki w jego wieku która urodziła się chudsza a wieku 4 mcy ważyła dużo więcej i wyglądala jak pulpet więc teraz dopiero się martwie , z kupką też mamy problemy Gabrys nie robi mi po tydzień i tak musze mu potem pomagać , teraz jak coś wyciśnie mam zamiar zanieść kupke tak do zbadania , fakt jest taki że my mamy ciągle się czymś zadręczamy , niech te dzieciaczki już nam troche podrosną !
 
Hej dziewczyny,
Pewnie mnie nie pamiętacie, ale ja wiem że na Was zawsze można liczyć dlatego mam pytanko: nasza Gabi robi cały czas około 8 kupek dziennie i to bardzo rzadkie, często ze śluzem, lekarz podejrzewał grypę jelitową, dawaliśmy smectę i nic, później że to może nietolerancja laktozy - więc dawaliśmy krople delicol po których robi jeszcze wiecej kupek (dziś już 7)!! także też odstawiam. Gabi jest karmiona tylko piersią. Przestałam jeść nabiał, cytrusy, orzechy, czekoladę i nie widać różnicy:-(
Jak sie urodziła wazyła 3 kg, teraz skończyła 3 miesiące i waży 5 kg. Lekarz mówi, ze to dobrze, moim zdaniem za mało. Czy miałyście może taki problem? Jak to u Was z tym jest? Bo ja się zaczynam coraz bardziej martwić
Pozdrawiam
lahimko moja Ingunia ma identycznie z kupkami i wagą. Również karmię piersią i lekarka nie kazała się denerwować-więc nie nakręcam się i uważam to za naturalne.
Nie zmieniam diety a kupki nieraz zielone nawet są.
 
Dzięki dziewczyny. NIe mogę się doczekać rozszerzenia diety i mam nadzieję że wtedy wszystkie te problemy znikną.
Moja babcia mnie ochrzaniła, że oglądam kupki dziecka!:-) Ważne, że je wogóle robi i nie ma z tym problemów;)
Idziemy w piątek na szczepienie, to zobaczymy ile mała waży.
Natka daj znać ile Gabryś waży
 
oj jatez ciagle te kupy ogladam....ale staram sie nie martwic,bo wystarczajaco mi sie wlosy z glowy juz sypia....kurde,sa wszedzie,mala jak mnie zlapie za wlosy,nie ciagnie jeszcze,a zawsze jakis sie w raczce znajdzie...mam nadzieje,ze to sezonowe linienie:))
 
Hejka . My wrocilismy od ciotki:) wekkend szkoly zaliczony no i jeden egzamin zdany z biologi na 4:) Maly jest coraz fajniejszy taka gaduła z niego ze polowa jego aktywnosci to jego monologi heh dzis ogladal z tata skoki narciarskie godzine dziecko wpatrzone w telewizor ....Wogole nie mielismy wanienki wiec kapalismy malego w misce widok zabawny maly trzymal sie krawedzi i rechotal jeszcze bardziej mu sie podobalo niz w wannie jak znajde chwilke wstawie fotke;) No i dzis Malemu pomagalam czyscic butka no bo jutro jego pierwsze mikolajki:) Wogole kumpela z anglii wyslala mi zdjecie swojego dzieciaczka tez w tym samym wieku w takim fajnym siedzisku czaje sie wlasnie do zakupu bumbo 2.jpg. Co kupujecie swoim dzieciaczka na swieta????



Weroneczka- a dziekuje:) bardzo dobrze Piotrus zrobil duzee postepy:)
żabcia -Moj maly tez ma dodatkowa sledzione:)
 
Mi wogole nic nie powiedzili jak maly mial usg po zalozeniu tej zastawki ja sama dojrzalam w wyniku i pytalam pediatry i on powiedzial ze to nic zlego ze niektore dzieci tak maja:) Nie niestety nie mam ale w necie napewno jest:)
 
reklama
no na pewno jest,tylko od czwartku jakos mi sie z wujkiem google nie zlozylo spotkac w sprawie numeru:)jutro zadryndam mloda zarejestrowac,pewnie kolejki na grudzien przyszlego roku maja:)))Mnie rowniez lekarz robiacy usg powiedzial,ze niektorzy tak maja,tylko lekarka chce sie upewnic ze to na pewno sledziona no i sugerowala,ze to moze byc przyczyna bolow brzuszka...

Pokusilam sie dzis dac malej deserek ze sloiczka 2 lyzeczki....kurcze mina bezcenna,zasmakowalo jej,za kilka dni znowu troszke dostanie....bo teraz reszte zjadla mama:)dobre bylo:)
 
Do góry