reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Witam weekendowo


Carolyna pieknie wygladalas ,a sukienka tez extra:tak::tak: Ja tez mialam tylko slub cywilny ale mialam suknie ecru:tak: Pierwsze mojej mamnie sie to nie widzialo ale ja i tak postawilam na swoim:tak:

Exotic mnie sie najbardziej podobaja ecru ( lecz jak nie jestes na bialaym tle to nie widac duzej róznicy od bialego:sorry:) A teraz jak bym brala slub to bym wybrala kolor szampana:tak::tak:

Kruszki milej zabawy:tak:

Irisson exrta zasada chyba zastosuje ja do czekolady:-D:-D

Mart fajnie ,ze dzidzia sie juz ulozyla prawidlowo:tak:

milego dzionka kochane;-)
 
reklama
no dobra, to ja, jeszcze nie wyjechalam bo szefowa jeszcze cos zapomniala i potrwa zanim po mnie zajedzie :) takze zjadlam sobie sniadanie spokojnie, wypilam kawusie,, podmalowalam oko :) polazilam po ebayu, teraz szperam na babyboom :)
jutro chcemy pojechac poogladac lozeczka, i takie tam pier.dolki dzieciecie :)
przedwczoraj zakupilismy pierwsza paczke pampersow :D wiem ze dzieki temu wlasnie nie odczujemy potem tych wszystkich wydatkow :)
no dobra, ide zobaczyc co tam jeszcze naskrobalyscie :)
milej soboty, milych spokojnych porzadkow, i w ogole.. :D
 
Witajcie sobotnie, u nas znów skwar. Pies nadal się obija o ściany w kołnierzu:-(, już jutro zdejmujemy. M ma dziś jakąś wenę do sprzątania, pojechał na zakupy i teraz sprząta, ja też przejechałam odkurzaczem dwa pokoje i na tym dziś koniec resztę on;-) Zresztą powiedział żebym nic nie ruszała on wszytko zrobi, ja tylko stoję obok i mówię jaka szmata i gdzie i że dokładniej:-D
Tak sobie dziś pomyślałam, że chyba wezmę w lipcu na wielkie sprzątanie taką Panią co u mojej teściowej dwa razy w tyg sprząta. Babka jest rewelacyjna, miła, super dokładna, nie obraża się jak coś jej przypomnisz czy poprosisz o poprawienie i jeszcze strasznie inteligenta można z nią o wszystkim pogadać. Według mniej na pracę jaką wykonuję i tak bierze mało. Nie chce eksploatować mojej mamy bo ona ma swój wielki dom do posprzątania siły już nie te, a je na pewno nie dam rady latać po drabinach.

Co dziś na obiad macie? moi rodzice dziś na chrzcinach więc sami sobie musimy radzić;-), będę piekła polędwice wieprzową, do tego ryż pełnoziarnisty, brokuły, mizzeria powinno być dobre. Miłego dnia kochane.
 
k8libby - dzięki za radę, ale nie wierzę w takie różne przesądy ;P. Tak jak asia.85 już wcześniej kupiłam mu zegarek na piątą rocznicę i póki co jakoś leci, teraz dostał lepszy, wypaśniejszy ;):))

milionka - o butach też myślałam, ale te to szybko pójdą w niepamięć, a zegarek pozostanie na dłużej, ten z przed pięciu lat jeszcze działa, więc miałam dylemat, ale nowy ma więcej funkcji, musimy tylko pasek dopasować.

Exotic87 - też na Twoim miejscu odłożyłabym kupno bliżej terminu, ale nic nie stoi na przeszkodzie się rozglądać i przymierzać :)) W kwestii samopoczucia mam to samo, w co się nie ubiorę wydaje się okropnie nieatrakcyjna, ale trudno, teraz zdrowie dzidzia najważniejsze, a my weźmiemy się za siebie po porodzie :tak:

Mart81
- no to już dzidzia fajnie waży :))

carolyna_85 - fajna sukienka a Ty pięknie wyglądałaś :tak:

natasszzka87
- trzymam kciuki za dzisiejsze egzaminy &&&&

LeRemi
- mam tak samo, w pracy więcej wypocznę, w domu się nie da, ciągle coś robię. Najgorzej jak się na chwilę położę to wyprostować się nie mogę, dosłownie masakra :eek:


Jestem godzinę po wypiciu 75g glukozy, jeszcze godzina i pójdę na drugie kłucie, muszę do 12stej wytrzymać na czczo :szok: chyba sobie zrobię jakąś bułkę, żeby od razu po wyjściu z badania zjeść :sorry:. Rano jak wychodziłam jeszcze nie padało, ale na szczęście wzięłam parasolkę, bo na miejscu się okazało że muszę kupić tą glukozę. Najbliższa apteka zamknięta, ja pieszo, musiałam iść do kolejnej, okropnie się rozpadało, balerinki mi przemokły doszczętnie. Zadzwoniłam do TŻ żeby zanim pojedzie do pracy zawiózł mnie tam z powrotem, ach całe szczęście bo okropnie lało. Potem czekałam na pobieranie krwi, na zewnątrz dalej ulewa a ja na te dwie godziny musiałam wrócić do domu brr... stopki miałam przemoczone.

Kurcze właśnie musiałam sprzątać po psie bo się zesrał :(( myślałam że bełtne po tej glukozie, tak mnie naciągało wrr....

Na szczęście się rozpogadza i słonko teraz wychodzi to tym razem nie zmoknę, chyba :sorry:

Miłego dzionka mamuśki :)
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry dziewczynki ;)

Dziekuje wam w kwesti porad slubnych sa naprawde cenne ;)

Carolyna - bardzo pienie Ci w tej sukience i jej kolorze bylo :-)

Nataszka - nigdy nie bylam zwolenniczka skromnych sukni ani zadnych rzeczy zobaczymy moze poszaleje ;) okaze sie co bedie na mnie za jakis miesiac dostepne, bo jak by nie patrzecz to w dzien slubu zaczynam 8 miesiac ciazy haha ;)

Karola82- widzialam wczoraj jedna w kolorze szampana i ta sukienka mimo ze ladna wygladala jakby byla szara wisiala w szafie 10 lat czekala na mlodsza siostre, taka brudna poprostu... ale chce prymierzyc vos w kolorze szampana bo moze sie okaze ze na mnie ladnie wyglada ;)

Dorotak- jasne dzidzia najwazniejsza teraz odchudze sie po ciazy i z sukienka poczekam jeszcze... ale przymierzac i szukac idealu moge :D :tak:

Ide na 13 do pracy strasznie mi sie nie chce ( a kiedy mi sie chcialo)powoli czuje jak moje sily sie koncza nA dluzszych niz 6 godzin zmianach ... Mam ochote wlasnie na zupke chinska a nie mam zadnej w domu :(
 
witajcie weekendowo :)
postprzatalam troszke, obiadek zrobilam (pyszna zupka ogorkowa) i teraz czas na odpoczywanie. Tak tu piszecie o sprzataniu, ja lubie miec porzadek i moj M tez( on to taki pedancik troche jest) wiec jak juz baby bedzie w domku albo ja nie dam rady juz latac ze szmata to wiem ze on bez problemu wezmie sie za porzadki :)
dorotak ja mam glukoze w srode i powiedzieli mi ze wcale nie musze byc na czczo, ale ja i tak chyba nic nie bede jadla :p a jak wyniki u ciebie? trzymam kciuki zeby bylo w porzadku :)

ach u nas pogoda sie dzis zepsula, deszczyk troche popadue i to taka pogoda do spania, a ja nie bardzo lubie spac po poludniu bo wzedy mecze nie w nocy z zasnieciem.

ale mimo wszystko milego dnia kochane :)
 
no hej laski :)
ja zrobilam 10h w pracy i padam na ry..j :p
za tydzien tez na wesele, ale mniejsze.. dzis byla duza impreza, kiedys zawsze do konca robilam, ale teraz jestem do momentu jak wracaja talerze z deseru :)
chcialam jutro pojechac na jakies zakupy dla dzidzi, ale moj M.troszke chory, wiec lezy i zdycha, w sumie rozczula sie nad soba :) podalam mu lyzeczka grejfruta z cukrem :D padam :) mojej corci wypadl kolejny zabek mleczny :) no i sobota minela, teraz mam 2dni wolnego, w uk dlugi weekend
exotic wiem co czujesz kochana, ja tez padam po zmianach dluzszych niz 5-6h teraz :/ mam naprawde dobrze w pracy i moja najdluzsza zmiana to wesele, max12h, a tak to 5h, 6h i jeszcze w tym mam co chwilke przerwy bo na mnie krzycza ze stoje i nie moge tyle stac, i ze mam odpoczywac :)
no to tyle
jutro zerkne :)
buziaki
 
Hej dziewczynki,

dzisiaj ostatni dzień mojego mega długiego weekendu. Aż płakać mi się chce, bo nie byłam w pracy od zeszłego piątku. Strasznie szybko zleciało. Wczoraj byli znajomi na grillu, było bardzo miło, kupa żarcia, pyszne rzeczy. O 21 wszyscy się rozjechali, a my z moim TZ siedzieliśmy sobie na tarasie, ja sobie leżałam pod kocykiem, on sączył piwko, wschodził piękny wielki księżyc, było jasno jak w dzień. Koty sobie łaziły. Było cudownie. Słyszeliśmy jak las powoli zasypia. I strasznie się cieszyliśmy że mieszkamy w takim miejscu. O 00:30 poszliśmy na górę spać, oczywiście ja nie mogłam zasnąć chyba ze 2 godziny. Potem o 4:30 obudziła mnie bardzo piękna burza. Było różowo od wschodu słońca, mało chmur, a do tego grzmiało i błyskało. Coś pięknego. No ale potem znowu nie mogłam zasnąć. Teraz wstałam o 8:30. Jestem mega niewyspana, ale chyba przetrzymam dzień i może dzisiaj położę się wcześniej, bo jutro chcąc nie chcąc pobudka o 7 :-(

pozdrawiam i życzę miłej niedzieli

coś ta pogoda się nie może popsuć, u mnie znowu lampa :-)
 
hej kochane
Ja dzisiaj śmigam do rodzinki męża. Mały dzisiaj o 5 rano mnie skopał a ja oczywiście z uśmiechem na ustach to obserwowalam:)
Miłego dnia
 
reklama
Ale tu dzisiaj spokojnie. U nas właśnie zaczęło padać i natychmiast czuć, że chłodniej. Przez tą deszczową pogodę to i człowiek na jakiś zwolnionych obrotach działa, więc spędzamy niedziele telewizyjnie - książkowo. Ja próbuję młodemu zaszczepić czytanie, jak na tą chwilę mamy podział ja mu czytam 5 stron, a on 1 mi i dzidziusiowi:-)
Tym co jutro wracają do pracy życzę miłego powrotu po kilku dniach laby, a odpoczywającym miłego odpoczynku;-)
 
Do góry