reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Kamu potwierdzam, drugi poród i też mnie bolało obkurczanie macicy, na szczęście trwało może z 5-6 dni i przeszło. Ale dzisiaj mam 24 dzień od porodu i ciągle troche krwi ze mnie leci, mało już, takie plamienie ale jednak, chyba powinno już przejść :/
 
reklama
Masakra to obkurczanie macicy, ale na szczęście już prawie nic nie czuję.
taka j. krwawienie może trwać ok 4 tyg, jednak nie wiem jak jest po cesarce
Lenkę tatuś wykąpał, ja nakarmiłam a teraz tatuś nosi do odbicia i spanko, oby jak najdłużej, wyobraźcie sobie że przedwczorajszą noc spała od 24 do 6.30 ciągiem :szok:
Ja też idę pod prysznic i poleżeć przed tv , dobrej nocki dziewczyny
 
Kamu ja po prostu nakopię Ci, nie pisz mi takich rzeczy, że dziecko Ci tyle spało, my walczymy z naszym, żeby zasnął ale jakoś się nie da!
 
taka.j, a czemu sie boisz z takim malym dzieckiem do marketu isc? My jak idziemy na zakupy to zawsze zabieramy go za soba, a on przez wiekszosc czasu spi lub patrzy sie z zainteresowaniem na wszystko dookolo.
Jesli chodzi o krwawienie to ja krwawilam/plamilam przez miesiac.
Widze, ze nie tylko ja walcze z bezsennoscia dziecka.. Moj od 9 rano spal tylko 3 godziny..:no:
kamu, gratuluje urodzenia coreczki:tak:

Dziewczyny udzielajcie sie jak tylko macie czas. Glupio by bylo jakby nagle nam forum zamarlo.. I tak jest nas w sumie malo..:-(
 
shisha nasze maluszki juz wieksze, wiec mniej spia. moja tez juz wieksza czesc dnia lezy, obserwuje i nie spi. ale wieczorem nie mam problemu, jak juz wykapana jest, to polezy troche w lozeczku i sama zasnie:)

a ja jutro do pracy:baffled::baffled: mala zostaje z tatusiem, ktory wlasnie wrocil na****ny, ale to juz jego problem:-D:-D

lece spac, bo mala pewnie niedlugo wstanie na amku :-)
 
Jagoda, a ile Twoja mala spi w ciagu dnia? Ja widze, ze moj jest spiacy, zamyka oczy, ale kopie przy tym nerwowo nozkami. Nie wiem.. Moze go cos boli..
Na niego wlasnie dziala kojaco tylko ciepla kapiel lub wyjscie na swieze powietrze. Wlasnie go wykapalam i w koncu zasnal..:-p
Ty juz do pracy? Ojeju.. Szybko tak.. Nie masz urlopu macierzynskiego?
 
teraz spi moze 2 godzinki w dzien, no chyba ze na dworze jest to wtedy ladnie spi. Moja tez straszie sie wierci i kopie nozkami, wtedy brzuszek ja boli.

A Ty tak pozno kapiesz malego? u mnie kapiel kolo 20 i o 22 juz spi. pozniej sie budzi 1-2 i kolo 5 na jedzenie. a po nocce strasznie sie rano prezy i steka.

a urlopu nie mam, bo mam umowe zlecenie i musze wracac do pracy niestety:-:)-(
 
To widze, ze nie tylko moj ma problemy ze spaniem.. Wydaje mi sie, ze 2-3 godziny w ciagu dnia to za malo dla takich maluszkow.
Mowi sie, ze dobrze dobrane mleko modyfikowane nie powinno sprawiac kolek czy bolu brzucha. Ja jakos w to nie wierze.. Moj pije bebilon i kolki go trzymaja, ale nie placze az tak bardzo, bardziej steka niz placze.

Maz kapie, a ja sie przegladam..:-D Ja ogolnie pozno chodze spac, tak okolo 4, wiec czasem nam sie zdarza kapac go nad ranem;-)

Wspolczuje powrotu do pracy.. Pewnie bedziesz tesknic za mala..
 
reklama
Shisha mój w ciągu dnia to jeszcze śpi, nie wiem ile, no powiedzmy, że od 7 rano do 7 wieczorem to przesypia tak 8-9 godzin ale on potem wieczorem nie chce spać, oczy jak 5 zł i tyle, ja bym wolała, żeby on w dzień mniej spał a wieczorem, żebyśmy mieli troche czasu dla siebie.
 
Do góry