reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Toska - to niestety standard, że dzieci, które na początku adaptują się bez problemu w końcu dopada kryzys. Zazwyczaj szybko mija ;-)

Ewcik - mi jest trudno coś doradzić, bo jestem bardzo niedoświadczona w urządzaniu :zawstydzona/y:
 
reklama
Dzien dobry Ciężaróweczki!:-D

haha chciałam powiedzieć ze ja tu juz bardziej do kategorii tirowych sie nadaje - ale chyba nie będziemy do siebie wołać "hej tirowki" :-D

hej dziewuszki...
miłego dzionka Wam życzę:-) i proszę Was o pomoc- chcę pomalować mieszkanko, ale totalnie nie mam pomysłu na kolor-a musimy to zrobić lada moment.. może coś doradzicie? dodam, że mieszkanie mamy małe 42m2, wiec raczej jasne kolory.. salon mamy połączony z kuchnią, kuchnia jest beżowo-ciemnobrązowa.. myślałam też o połączeniach z tapetą na jednej ścianie, jakąś taką delikatną.. please pomóżcie:-D

Mi sie wydaje ze nawet jasne ale ciepłe kolory bedą pomniejszac przestrzeń, ja bym zrobiła jakiś baaaardzo jasny zimny odcień :) np delikatny błękit, właściwie niemalże biel, ale to tez zależy jaki kolor mebli masz/dywanów...jak chcesz zrób wątek na zamkniętym deko/Design i wrzuć zdjęcia mieszkania będzie moze łatwiej cos doradzić :)
w sumie wątek nam sie przyda zeby pokazywać nasze pomysły i rozwiazańia do pokoikow/kacikow naszych malensw - juz kiedyś o tym myślałam :p
ja wrócę do domu to wam pokaże to zrobiłam w pokoju małego i jak przerobilam biurko na komode do przebierania :^)
 
Cześc Mamuśki:)

Ewcik - wrzuć przepis na muffinki.

Madziasek - ja w ostatnich dniach też przymulona jestem, oczy podkrążone - masakra... Śpię ponad 8 h , nie wiem co jest.
Dobrze, że długi weekend wielkimi krokami się zbliża :)
Jutro wizyta z rana, więc zobaczymy co mi gin powie,

Miłego dnia!
 
(...)
Maghdalena ja się źle wyraziłam u mnie największy problem to puls, kołatanie serducha, nic mnie nie boli na szczęście.
(...)
Zrozumiałam, że Cię boli jak napisałaś:


Toska nie masz za co przepraszać, ja sama taka niezdecydowana co mi jest. Raz mi słabo i boli mnie serducho, raz bolą mnie zatoki i nos.
(...)
No ale skoro nie, to dobrze. Szczęśliwej drogi Ci życzę, poradzisz sobie spokojnie, nie martw się :) a 96 to nie jest bardzo wysokie tętno, szczególnie w ciąży, jak mamy więcej krwi do pompowania :) Ty nerwusek jesteś chyba, stresujesz się za bardzo wszystkim :) jedź do rodziców i odpoczywaj!

Ewcik, ja absolutnie obstawiam biel. Kocham ją, bo można grać dodatkami, nic Cię wtedy nie ogranicza. My mamy spore mieszkanie, a wszystko jest na biało (włącznie z meblami w kuchni i kafelkami w łazience) i można szaleć z dodatkami :)

Toska, pewnie minie kryzys, ale na wszelki wypadek pobaw się z młodym w przedszkole (Ty bądź nim, a on przedszkolanką, kolegami...), wtedy się dowiesz jak odbiera otoczenie, może ktoś mu jakąś przykrość zrobił? trzymam kciuki za powodzenie :)
 
iza, maghda to wrzucę na zamknięty i mam nadzieję, że mi pomożecie moje kochane :-D też myślałam o bieli i na jednej ścianie jakiejś graficznej tapecie w delikatne wzorki-tylko jakiej??
 
Kurczę 3 raz już piszę posta,mam chwilkę to zaglądam co słychać u was.Ja już jutra się nie mogę doczekać i spotkania z maleństwem,trzymać kciuki aby zdrowe było i pokazało co ma między nogami.Ewcik my malujemy salon teraz jedna ściana będzie ciemny brąz "ziarnko kawy" a pozostałe ściany to "jesienny poranek" przełamanie beżu i szarości,też nie miałam pomysłu,dopiero pojechaliśmy pofarby i facet dał nam zestawienia kolorów i wybraliśmy.Domi u nas identycznie było z chorowaniem.Cały żłobek mała przechorowała,a teraz jest o wiele lepiej nawet jak brało ją przeziębienie to poradziłyśmy dobie domowymi sposobami.Mi znów się ósemka rozpycha i pół twarzy mam obolałe.
 
reklama
Bry wszystkim:-)

franek powodzenia na jutrzejszym spotkaniu z malenstwem.

Wybieramy sie dzis do kina na "Uklad zamkniety" byl moze juz ktos na tym?
Co do kolorow scian to ja uwielbiam wszelkie odcienie bezu, brazu. W naszym "azylu milosci mamy dwa klory caffe latte i czekofaschion i swietnie sie ze soba kmponuja.

Milego
 
Do góry