reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Mailen no to udanego wieczorka u nas tez wyjrzało słonko pierwszy raz od rana i grzmi w oddali pogoda...nie ma co
dzis chyba bedziemy zmuszone siedziec w domku maz w pracy do 23,30 wiec sie zanudze haha no Amelka akurat mi pozwoli jak bedzie spac bede zagladac do Was ;D

Gagamatki takiej nie zycze nikomu poprostu szkoda gadac a tesciowa zazwyczaj jest spoko napewno 10000 razy lepsza od matki

Żuzaczku oczywiście trzymamy kciuki i bedziiemy miały w Tobie doradce
Żużaczku a co do mezowego to 23 czerwca to dzien ojca wiec sie odegram ja tez bywam wredna
 
reklama
zuzaczku ja też Panna ;D jak córcia ;D ni i kciukasy trzymam za ciebie

my po wizycie u teściów nawet spox

dobra idę coś ogarnąć
 
A ja znowu sama. Pizza jedzie razem z sałatką z mozzarelli. ::) Włączyłam dziecku minimini bo nie mam ostatnio sił do zabawiania. Już się trochę bawiłyśmy ale moje dziecie jakoś nie chce się niczego uczyć. Teraz bawi się kubeczkami, które wyrzuca z fotelika a ja latam i jej podaję. Fajna zabawa nie ::)

Żużaczku trzymamy kciuki i powiedz czy trzeba głosować gdzieś to oczywiście będziemy głosować ;D.

My po spotkaniu pracowym. Największy leń w pracy będzie organizował pracę nowego wydziału a reszta nie wiadomo. Facet to wazelina na maxa co z tego że leń, podły donosiciel. Taaaaaaaa nastał czas fachowców. Ja nie wiem czy będę miała do czego wracać serio.

I tym optymistycznym akcentem kończę posta.
 
a my może będziemy dzis na polsacie w wiadomościach ;d bo z nami gadali
ciekawe czy puszczą to o 18.50
 
ano ano ,ale nas z zaskoczenia wzięłi i głupoty gadalim ;D ale chyba nie puszczą bo im brzezinka szyki pomieszała z tego co widze i na żywioł prowadzą wiadomości ;D
 
Gaga no to spoko bede ogladac i wyatrywac Ciebie moze akurat puszczą
Moja laska spi dała mi popalic dzisiaj niedobra ... a łeb mnie tak bolał ze mam dosc troche mi lepiej a jak wstanie to musze ja nakarmic i kapanie i spac i znowu zagladne
dzisiaj cos mało nas
 
reklama
co tu takie pustki dzisiaj najwidoczniej tylko ja sie nudze bez meza i obijam przy kompie Krzysiek bedzie dopiero za godz mała własnie zasneła i ja tez zaraz ide do niej bo łeb mnie boli jak cholera
 
Do góry