reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Ja też się nudzę, bo mój mąż przygotowuje się do jakiegoś występu w TV. Hihihihi
 
reklama
No super,pierwszy raz jestem pierwsza ;D
Weekend u nas minął spokojnie.Domi już nie marudzi,tylko bez przerwy chce łazić za ręce po mieszkaniu.Z raczkowaniem coraz lepiej,ale nadal boi się ruszyć do przodu.Na razie chwieje się.Była rodzinka to go troche pobawili,ale narobili tyle szumu,że głowa mnie bolała bardziej niż po Dominku.
Dziewczyny,jak wasze efekty po Bio slim?Ile za to płaciłyście?
 
witam z ranka, mąż ma urlop dziś więc troszkę pomoże :)
ja 2 tyg. po ćwiczeniach i zero efektów :( no zobaczymy jutro zaczynam serię trudniejszych ćwiczeń ale jakos nie wierze że mi pomogą
 
Ja też się witam.

My wczoraj po komunii padliśmy z mężem. Bardziej byliśmy zmęczeni tym, że dziewczynki marudziły ( za dużo ludzi i szumu jak dla nich) niż zażyliśmy tej komunii. W koncu koło 16tej zawieźliśmy je do moich rodziców, i około 19tej odebraliśmy. Ale po kąpieli zaraz padły. A my niedługo po nich.
Impreza ogólnie się udała, Komunistka zadowolona z prezentów a to najważniejsze.

Pogoda znowu u nas do du...... Leje, wieje i wogole. Więc pewnie znowu siedzimy w domu. Dziewczynki poszły spać, a ja zamiast prasować to siedzę z Wami:)

 
hello
nie było mnie przez jeden wieczor z Wami a tu tyyle sie wydarzyło Gaga z TV no prosze....a ja nie widzialam :mad:
u nas nocka dzis na szczescie (tfu tfu) spokojniejsza od ostatnich, Lolo teraz śpi a ja tu zagladam a zaraz chyba ide na kaffke i pewnie trza sie brac za pisanie....ehhh i moze zadzwonie z sprawie tego wozka do producenta
 
A ja muszę pochwalić moje dziecko ( mam nadzieje, że nie zapeszę). Otóż Alicja od tygodnia sama w dzień zasypia w łóżeczku:) Na początku było ciężko, trochę marudziła płakała, a teraz wystarzy ją położyć do łożeczka, przykryć kocykiem i uśnie sama. Popołudniowa drzemka jeszcze nie do końca nam wychodzi, ale myślę, że jeszcze kilka dni i bedzie super.

A co do odchudzania, to ja dzięki ćwiczeniom i dietce, po 3 tygodniach, mam 3 kg mniej na wadze i 2 cm mniej w pasie:)
 
reklama
Do góry