reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ  DLA SOLENIZANTÓW !!!!!

no i Liwia tez wczoraj miała zderzenie   ::)  moja panna TAK hukła głową w brzeg stołu ze ryk był taki ze cala sina az sie robiła, poszłam pozanosic torby z ciuchami bo bylismy u mojego taty i Liwie zostawiłam z babcią i tak fikała ze sie jej wyrwała i fikla głową w stól !!  :( Bidula ma guza i tak strasznie płakala ze myślałam ze z nią bede zaraz ryczec a babcia prawie zawału dostała bo zaraz ją serce ze strachu rozbolało ! Taki urwisek mój mały ale na szczęście po 10 min juz sie śmiała i było ok !! A dzis czółko czerwone !! no i dzis widac ze koło oczka tez przywaliła bo wczoraj od płaczu czerwona była i dzis dopiero widać !! nawet jak fikła z łozka to nie płakała za bardzo a wczoraj taki płacz !! oj ja jakbym tak walła pewnie bym tez płakała !!

Halcia no kurde nie rozumiem tego Twojego chłopa za nic w świecie !! co to ma na celu ze nie mozesz tu zaglądac co my jakaś sekta czy co ??? Moj to jak wezmie laptopa do pracy to jak gdzies jedzie to mi podrzuci zebym mogła tu zajrzeć  ;D
 
reklama
Kurcze wlasnie ogladam zdjecia z Majorki mojej przyjaciółki (chrzestnej Olka) ehhh jak tam ślicznie ale im zazdroszcze....no ale co tam moze za rok... ;) ;D
wogóle z Marcinem myslimy o ślubie kościelnym tak jak pisalam kiedys 7 lipca 2007 ;) uwielbiam "7" i wierze ze przynosi szczescie ;D i tak sobie myslimy czy robic wesele czy moze ślub a potem prysnąc w podróż poslubna wlasnie na jakas Majorke czy cos tego typu jakie ciepłe morze i plaża...nam oczywiscie podoba sie bardziej ta druga wersja ale pewnie rodzina by zaraz gadala, bo dla nich slub bez wesela to nie ślub, tak samo sie nasłuchalismy o tym że tylko cywilniak co za ludzie....juz sama nie wiem, ale przeciez teraz ten slub i wesele nie bedzie mialo takiego uroku, to ma byc tylko dla nas....
justynka moj Olek w sobotę tez glebe zaliczyl siedzial na poglodze i sie jakos zachwial i fik do tyłu na szczescie był dywan ale i tak byl straszny krzyk najgorsze jest to ze jak on tak strasznie płacze to tak jakby się zanosił bo krzyczy i tak jakby przez chwile nie oddychał i robi sie czerwony na buźce az siny a ja wtedy mam zawsze panike w oczach i nie wiem co robic....okropne uczucie :mad:
 
Witam z kawką.

Dzisiaj świąteczny dzień :laugh:. Buziaki dla solenizantów :-* :-* :-* :-*

Mailen na lipcóweczkach przeczytałam, że jak dziecko się zanosi to trzeba dmuchać w buzię. Nie wiem czy przynosi efekt, obyś nie musiala sprawdzać ale tam dziewczyny stosują.

U nas dzisiaj była gleba. Mała tak machnęła rękami do tyłu siedząc że oczywiście poleciałą na podłogę na panele. Zawsze staramy się ją pilnować ale niestety nie udaje się :mad: :mad: :mad:

Gaga ja też ostatnio troszkę (ale na prawdę troszkę) ćwiczyłam i efektów nie ma. Co jest kiedyś tydzień ćwiczeń i trochę mniej jedzenia i 1-2 kg były do tyłu a teraz :mad:
 
gaga pisze:
hehe byłam ;D mamy nagrane ;) powiedziałam nomalnie jedno zdanie ;D
Gaga czekamy na wywiad.

Ja byłam w piątek pod Jasną Górą z małą i mężem i widziałam z daaaleka Papieża. Na żywo widziałam drugiego Papieża. Mieliśmy nie iść, ale spontaniczna decyzja i wybraliśmy się. Było mnóstwo ludzi a co najważniejsze Ani się podobał ten tłum. Atmosfera gorąca i to oczekiwanie aż Papież wyjdzie z kaplicy do nas, niesamowite...

 
Mailen Liwia razmi sie tak zaniosła to  mocno dmuchłam jej w buźke i odetkalo ją !! A glebe na ziemie to co chwila zaliczy bo stoi i łapnie sie np obrusu i juz leciiii  ::) a my jeszcze sam parkiet mamy bez dywanu  :(   A co do ślubu to na penwo to juz nie to samo co przed cywilnym bo w sumie jestescie juz małżenstwem, kuzynka mojego męza własnie wzieła kościelny w Wiedniu i byli tylko oni i swiadkowie i chyba tata młodego i siostra ! W kazdym bądz razie  my wysłaliśmy karte z życzeniami i nie mieliśmy szczególnie za złe tego ze nie ma weseliska- tym bardziej ze to było rok temu w sierpniu  tydzień po  porodzie  ;D Poza tym stare ciotki pogadają pogodają i im przejdzie  ;D Jak Wy na to ochoty nie macie i wolicie jakis wypad to po co robic coś wbrew sobie !! My mieliśmy wesele ok 80 os ale chcieliśmy miec impreze i zabawe !!

Halcia przyłaczam sie do Gagi, przeciez Ty to nie jakaś Izaura !!
 
Marta nie wyobrażam sobie takiej komunii na 85 osób, u mnie na weselu było 60 a na chrzcinach Ani 15 osób. Chyba nie o to chodzi, ale cóż, ich sprawa...
Halcia podziwiam Cię, jak Ty możesz wytrzymać z tym tyranem. Nie daj się mu, niech wie, że nie jesteś potulnym barankiem. Oby udało Ci się wypracować jakiś sposób na niego.
Ale mamy kaskaderów na wątku, hohoho.
Mailen nie ma się co ludźmi prejmować, jak się chcą pobawić to niech sobie na dancing idą a Wy Wasz dzięńmacie prawo świętować jak Wy chcecie. Tym bardziej taki uroczystą i ważną uroczystość jaką jest ślub kościelny.
 
agata806 pisze:
Mailen na lipcóweczkach przeczytałam, że jak dziecko się zanosi to trzeba dmuchać w buzię. Nie wiem czy przynosi efekt, obyś nie musiala sprawdzać ale tam dziewczyny stosują.

przynosi efekt, przynosi.
Mój jak zaczyna ryczeć i jak się zaciągnie i za długo nie łapie powietrza to dmucham. Natychmiastowa reakcja.
 
tzn to dmuchanie to mam rozumiec cos takiego jak ala metoda usta-usta czyli takie wtłoczenie powietrza???
 
reklama
Do góry