reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Heja

Zdycham dzisiaj, ciśnienie to w ogóle jakieś jest?

Do tego dziecko marudzące na maxa, włączyłam jej tv bo już nie wyrabiam, do tego D. jeździ i załatiwa sprawy,cwaniak spał w domu -ja u rodziców, nagrał się na kompie wyspał a ja z Marią. Ehh rodzice mają swoje zmartwienia i nie chcę im dodawać obwiązków.

CIągle mam nie rozliczonego PIT'a, na pewno będą jakieś pieniążki tylko już sama nie wiem komu pomóc.

Może u was pogoda jakaś lepsza bo tu kanał.
 
reklama
Agata u nas pogoda tragiczna, leje jak nie wiem, jak Maja wstanie jedziemy odwiedzić mojego dziadka, dobrze że zabierzemy się autem z rodzicami
 
A u nas słońce i ładna pogoda.
Julka już przestała wymiotować , rano był malutki raz a wczoraj wcale, ma tylko mdłości i mówi że jej się chce ale tylko tak mówi.
Za to ma mega srakietę. Ale już wstała i nawet wołała już bułkę , parówkę, ciasteczko....Chyba już mamy 3/4 choroby za sobą.I zaczyna być już niegrzeczna...Trzeba będzie temperować....
Dzięki dziewczyny za te życzenia zdrówka dla Julki. Najgorsze że ja się jakos dziwnie czuję....:-(
 
Hej.
joanna normalnie ty rodzic za niedługo będziesz, bosheeeeee jak to zleciało:szok::szok::szok:
Może już baaardzo niedługo. Byle do 37. tygodnia czyli jakieś 2 tygodnie. Ale jeszcze w prochu jestem, tzn. ciuszki nie poprane bo ciągle w weekend pogody nie ma :no::wściekła/y::crazy::angry:.

Domicela nie daj się chorobie.

Agata akurat ciśnienia dzisiaj nie mierzyłam a mam to robić codziennie, ale ogólnie to jestem barometr.

Pogoda nas dzisiaj nie rozpieszczała, cały czas kapuśniaczek. Dobrze, że Ania z miseczką po dworze nie biegała i nie zbierała tego kapuśniaczku (jak to było w Misiu Uszatku) :laugh2::laugh2::laugh2:
 
hej hej !!!

zdrówka dla Julisi alez sie do niej te choróbska przyczepiły !!! Domicela trzymaj sie !!!

moje dziecie poszło przed chwilą spać :szok: tak sie wygłupiała, piszczała, wariowała że ja czekałam az P sie odważy ją zabrać do mycia a on czekał aż ja :sorry2: masakra takiej głupawy dostała ze szok !!

widziała reklame bajki o tym słoniu i zażyczyła sobie kino jutro ale musi iść z Adasiem :baffled: raz była z chrześniakiem P i teraz klops on juz chce z kolegą do kina chodzić :rofl2: Ostatnio jak byliśmy u znajomych ( rodziców Adasia) to Liwucha stwierdziła " ja chce dzis spać z Adasiem " a P z mega powagą " ja Ci dam z Adasiem, ubierać sie i do domu " :-D chłopak jest przerażony najbardziej tym że jak to mówi po podwórku będą jakieś ...kręcić ! Stwierdził że nawet jednego dla przykładu pochowa w ogródku :blink:
 
Joanna no tylko patrzeć wieści od Ciebie !! ale trzymaj sie jeszcze trochę w całości !!!

Agata fajny pomysł z tym wyjazdem, oczywiście jak dzieciaczki bedą miały zajęcie większość dnia :-D


no nic pobuszuję jeszcze trochę i idę spać
 
dziecka mi się chce :rofl2:
nie mogę doczekać sie wakacji mam tak dośc że szok

a wy co niedzielne obiadki, spacerki i tp :-)
 
Joanna jeszcze sie nie rozdwajaj poczekaj, aż sie cieplej zrobi;-):-)
justyna no nieała Liwuś.....już jej sie chłpów zachciewa,coś czuje, że bedzie tatuś miał ciezko sie odgonić od zieciów.:-D
No a u nas niedzielka mineła i jutro zów do pracy bleee.....
Ale mi sie niechce,nic nie odpoczełam bo dzis mojego bratanca urodziny,i obrzarłam sie na max(A i tak jestem GRUBA:zawstydzona/y:) ale jak sie powstrzymac od pyszności.
UWAGA!!!!
Dziewczyny trzymajcie jutro kciukaski zeby mojego łobuziaka małego przyjęli do przedszkolka,ponoć jutro jakaś komisja ma sie zebrać i decydowac:dry:
 
reklama
Gaga co do tych dzieci....fajnie by było jak by i nasz Tomek miał rodzeństwo.
Moja kuzynka w miniony wtorek urodziła.....poród kleszczowy (masakra) z malutką wszystko ok dostała 10 punktów i już są w domku.
Co do tych papierów to mi nawet nie mów ja w klasach integracyjnych jako wspomagający mam 11 godzin...
Mnie praca wolontariacka też sprawia satysfakcję gdyby jednak było mniej papierków sprawiała by jeszcze większą!
 
Do góry