reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

reklama
Dzieńdoberek.
Słońce świeci, na termometrze za oknem 15 stopni (!!), zielone listki na drzewach - normalnie chce sie żyć :-)
Zabieram dziś chłopaków do koleżanki pod Szczecin. Megawyprawa - tramwaj, autobus, tramwaj, autobus i ze 20 minut pieszo. A po drodze jezioro, las... Az mi się chce iść...
I takiej chęci do działania Wam też życzę. miłego dnia
 
Hej Laseczki.

Jeszcze się nie zamierzam rozdwajać, no przynajmniej do maja ;-).

Goga jak się udała ekspedycja?

Dzisiaj wymacałam u Ani i naocznie potwierdziłam wychodzącą piątkę. no w końcu, bo już myślałam, że szczerbolca będę miała ;-).

Justyna z Liwciora niezła agentka.

A moja wczoraj jak byli u nas sąsiedzi stwierdziła: "ale już późno". Dobrze, że im butów i kurtek nie przyniosła :-D:rofl2::sorry2::laugh2:

Pa
 
łał ależ zawrotna liczba postów !!! :szok:

Joanna hahaha to Ania ma hasła w stylu jak nasz znajomy, jak ma gości to po jakimś czasie staje w oknie i wzdycha " no a u sąsiadów juz goście wychodzą " :-)
 
dziecka mi się chce :rofl2:
nie mogę doczekać sie wakacji mam tak dośc że szok

a wy co niedzielne obiadki, spacerki i tp :-)

My byliśmy u znajomych w niedzielę, to była antykoncepcja :laugh2:, serio, dwoje małych szalejących potworów :sorry2: No ale u nas już za późno :-p

Dzisiaj idę do lekarza, liczę na objawienie się płci męskiej (nie u lekarza oczywiście :-p)

Wcozraj miałam mega za!@#$% w pracy, wyszłam wyprana na maxa, potrzebuję trochę odpocząć liczę na ten wyjazd, chociaż zazwyczaj na takich krótkich wyjazdach się nie odpoczywa no ale przynajmniej będzie duża odmiana.:tak::tak:

Cholerka nie mam czasu tu zaglądać, w pracy wszystko jakoś skupiło się teraz, kiedy ja najchętniej poszłabym na tydzień zwolenienia.
 
dziecka mi się chce :rofl2:
nie mogę doczekać sie wakacji mam tak dośc że szok

a wy co niedzielne obiadki, spacerki i tp :-)

Gaga mi sie też juz dzidzi chce.
Od wczoraj zaczęłam brać folik, jutro wizyta u ginekologa, muszę zrobić wymaz, cytologię, usg piersi i badanie poziomu prolaktyny. U dentysty zostały jeszcze 2 wizyty no i jeszcze muszę odwiedzić urologa, bo ciągle mnie boli pęcherz. Kamyczków nie ma więc albo bakterie albo piasek. Mam nadzieję, że do sierpnia wszystko pozałatwiam, bo zaczynamy staranka o małą panienkę.:-):-):-):-):-)

bibi i jak tam po komisji, synuś przyjety to przedszkola?

Goga mam nadzieję, że wypad udany. Damian na pewno byłby szczęścliwy bo jeszcze nigdy nie jechał autobusem:rofl2:
 
To mój wczorajszy post którego nie mogłam wysłać:wściekła/y:
Witajcie.:-)
Ja tu do was z wspaniałą wiadomościa.
Widać ze dziś zaciskałyście porządnie kciukaski.:-)
Badiś od września bedzie przedszkolakiem HURA!!!!!!:happy:
Ale sieciesze:happy:
Goga checi do działania chyba mi sie udzieliły bo zaszalałam na podwórku i skalniak wyplewiny i ogólnie dziś do domu tylko na obiad weszłam reszta przed domkiem
wiosna , bo aż chce sie życ i pracowac.Mimo tego wiatru był to cudny dzień.:-)
CDN......
 
reklama
CD........
Anecik i ty też knujesz jakieś rodzenstwo dla Tomka?
widze ze coraz was tu wiecej chetnych na nastepną ciaże......
Ojj coś mi sie zdaje że na naszym wątku zaczyna "pachniec"ciążami......;-):-)
Trza sie chyba na troszke ewakuowac coby sie nie "zarazić"
Żużaczka dawno nie było widać,kobieta chyba wyczuła sprawe;-):-)
 
Do góry