reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Żaneta a to ci nowina.... wstępnie gratulacje.
Evelinka, Słowiczku, Atol , itd (dla wszystkich chorujących) dla Was zdrówka życzę.
A ja się wścieknę chyba bo ta noga pod gipsem swędzi :angry: a zastrzyki w brzuch bolą cholernie jak się rozchodzą po ciele:no::wściekła/y: baaardzo bolało mnie dzisiaj i w dodatku zostają siniaki.....

Julka robi się coraz grzeczniejsza , bardzo przejęla się tym ,ze mam nogę w gipsie i kazała mi zdjąć tego buta:-) w ogóle to mnie pocałowała w nózkę bo myślałą ze mi przejdzie - kochana taka.
Potrafi się bawić sama , już coraz więcej czasu sama się bawi i wymyśla sobie fajne zabawy, czasami nawet nie wiem skad ma te pomysły....
Ale jak coś nie jest po jej myśli to też czasami dostaje wścieklizny... Na szczęście coraz rzadziej.
 
reklama
witam wieczorkiem:-) ale tu pustki:szok:

Bartek też wszystko sam i sam.. wszystko (a szczególnie jeśli chodzi o gotowanie) za wyjątkiem ubierania się i robienia kupska na kibelek.. z kupą to masakra:wściekła/y:oznajmia mi: nie przeszkadzaj mi bo robię kupkę! zamyka się w swoim pokoju, wchodzi w dziurę pod oknem i opuszcza roletę tak, że go zasłania.. już cuda wymyślam, żeby zechciał iść na nocnik:no:groźbą i prośbą:wściekła/y:
justyna już tęsknimy;-)
żaneta czekamy na potwierdzenie:-) :-):-)
ewelinka zdróweczka!!
 
Szymon czasami robi wszystko sam, ładnie je, idzie do ubikacji, sam ściga majtki, robi siusiu, wylewa do kibelka a czasami poza... Ale to czasami, bo zdarza się że wszystko mama.
Dziewczyny czy to tylko mój mały nic nie mówi, czy jest jeszcze ktoś .... Zaczyna mnie to martwić ...
 
nenar jeszcze się nie martw, ja chodze na zajęcia z Majką i tam jest taki (haha) Szymon który też nic, czasami powie "mama"
a jest starszy od naszych maluchów

Majka zrobiłą się ostatnio cwaniara i jak coś chce to wali tekstami np. wczoraj do K
" wiesz tatusiu, tak sobie myśle że ty jednak nie dasz mi tych kulek czekoladowych"
no i chłop jak myśli ? - co ja nie dam!!! dam !!! i daje :-)
albo "wiesz mamusiu ja cie tak strasznie kocham a tam leża gumy" :sorry2:
no daje popalić
a z samodzielnością, to też uwielbia się ubierać sama, sprzątać, siusiać ale ja jestem franca i jak mi sie spieszy to bach biorę i ubieram i nie ma gadania :-)
 
u mnie jak probuje cos za nia zrobic to konczy sie to waleniem na podloge i rykiem, potem of kors stanie w kacie i tak zamiast szybciej robi sie wolniej:baffled:

nenar ja mam z boku jak pisze odpowiedz emotikonki i je wstawiam

ale to musisz miec cos w ustawieniach wlaczone
 
Majka przed chwila obudziłąsię i rozmowa z K (prawie się posikałam
- Maja chodź spać
- ja nie chcęspać
- a co chcesz robić ?
- ja nie wiem co ja chcę robić, skakać z Tobą czy brykać !!!!!!
 
reklama
Do góry