reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

reklama
Dla Tomeczka i Michalinki, Marysi spóźnione STO LAT!!!!!!!!!!!
kochane co wy kupujecie na urodzinki tym naszym czterolatkom, bo ja cholery dostanę!!!
 
Gaga, dzięki za życzenia dla mojej niegrzecznej córeczki. Na urodziny dostała dużo różności. Od nas duperele: kolorowankę, kredki, memo, oprócz tego ciuchy, książeczki z zadaniami, łamigłówkami itd., hulajnogę, piaskolinę i... hit... ogromną trampolinę. Zaraz wkleję jakieś fotki.
 
hej
Gaga nasz Tomek zbiera kolekcję pociągów z bajki Tomek i Przyjaciele więc na święta urodziny itp mu kupujemy i kompletuje sobie kolejne lokomotywy i wagoniki.
Arabella pociesze Cię nasz Tomaszek tez się ostatnio jakiś niegrzeczny zrobił.
Trzymajcie kciuki bo sprzedaję mieszkanie i szukam kupca....
 
hej
Gaga nasz Tomek zbiera kolekcję pociągów z bajki Tomek i Przyjaciele więc na święta urodziny itp mu kupujemy i kompletuje sobie kolejne lokomotywy i wagoniki.
Arabella pociesze Cię nasz Tomaszek tez się ostatnio jakiś niegrzeczny zrobił.
Trzymajcie kciuki bo sprzedaję mieszkanie i szukam kupca....
Majka tez ma zajawkę na Tomka :dry: i tez kompletuje,
zdecydowaliśmy się na laptopa dla dzieci,
Jak widzę Majkę bawiącą się Tomkiem, to się zastanawiam czy to aby na pewno dziewczynka, gdzieś ma lalki, wózki i tego typu rzeczy :sorry2:

a w ogóle to chciałam się was poradzić, myślę czy by nie iść z nią do psychologa, prawie codziennie budzi się z krzykiem, nie wiem czy to rozwojowe, czy cos się dzieje, jak myslicie?? w dzień jest spokojna, czasem ma fochy, ale tak normalnie chyba
 
Pamiętamy, pamiętamy! Pisz co u Ciebie/Was?

Gaga, Michalinka może nie krzyczy w nocy, ale co noc przychodzi do nas do łóżka. Jak mi ciasno i przechodzę do jej pokoju, to ona tup tup za mną. :angry:
no u nas nie lepiej, nauczyła się sama zasypiać w pokoju, (zasypia tak od miesiąca, może półtorej) po czym po godzinie lub dwóch krzyk (nie zawsze), czasami gada na łóżku do siebie całkiem spokojnie, no ale nie da się juz uśpić i wędruje do nas, zaczyna mnie to wkurzac po woli, ale wiem że też to trochę moja wina, bo nie chce mi się byc upartym i walczyć żeby całą noc spała u siebie, ale ten krzyk mnie trochę niepokoi
 
reklama
WOW margarita, evelinka...kopę lat!!!!:-):-D opowiadajcie co u Was?
ja wpadam się pożegnać, jutro o 14 wylatujemy na wakację i wracamy 26.08 trzymajcie się cieplutko i piszcie żebym miala co nadrabiać jak wrócę ;-)
wszystkim sierpniakom STO LAT! my 4 urodziny będziemy spędzać na Krecie :cool2:
 
Do góry