reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Cześć dziewczyny:)
Jestem tu nowa. 8TC:)Termin mam na 8 sierpnia. Trochę jestem przewrażliwiona bo to moja 2 ciąża, pierwszą poroniłam:( Mimo tych niesympatycznych dolegliwości ciążowych ( 'poranne' mdłości, które trwają cały dzień) mam nadzieję że tym razem wszystko będzie ok. W 7 tyg miałam usg i słyszałam już serduszko:)
Pozdrawiam a szczególnie ściskam te,którym się nie udało.
 
reklama
Tak, robiłam test już 3 tyg. temu. Byłam dwa razy na usg. Ostatnio we czwartek - ciąża wg usg to 6tyd. a OM 7prawie 8. Termin 24sierpnia.

Nie wstawiam suwaczka, bo jak wiadomo wszystko się może zdarzyć.
Dziewczynom, którym się nie udało ogromnie współczuję i ściskam mocno.
 
Malami - jestesmy z Toba, mam nadzieje, ze za kilka m-cy uda sie ponownie i bedzie juz wszystko dobrze. Zycze ci tego z calego serca :) buziaki dla Ciebie

Od jutra znowu do pracy, na sama mysl juz mi sie odechciewa...
Dziewczyny lubicie swoja prace? chodzicie tam z chcecia??
 
Witam w Nowym Roku, który dla Nas będzie taki wyjątkowy :)

Malami- bardzo mi przykro kochana ale dzielna z ciebie dziewczyna :)

Witam też wszytskie nowe sierpnióweczki :)

Naja- ja lubie swoje prace bo pracuje prawie 'na swoim' ale strasznie mi sie nie chce tam iść. Ostatnio jestem straszny leniuszek :( a tu jeszcze do zaliczeń na uczelni trzeba sie przygotowac bo zaliczenie już w następny weekend :(
 
Ja lubię swoją pracę ale ostatnio jestem cały czas śpiąca i zmęczona i przez to nie mam na nic ochoty. Śpię 8 -9 godz dziennie, a i tak jak nie pracuję to ucinam sobie popołudniową drzemkę. Mam nadzieję,że to wkrótce minie:)
 
Witam nowe sierpnióweczki:-)
Ja jestem mega zmęczona i niedobrze mi, zwłaszcza wieczorem :dry:
A ja mam własną firmę, więc mam elastyczne godziny pracy. Chociaż ja również się trochę rozleniwiłam ostatnio...;-)
 
reklama
Do góry