szuszu888
Fanka BB :)
no dobra to daje teraz ze zdjęciem ukradzionym z neta- idę pisac..
No Szuszu musi trochę postać, żeby herbatniki nie były chrupiące !
Trudno, jako wyrodna kobieta zrobię ciacho dla faceta i córki (gorzej trafić nie mógł
)Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
no dobra to daje teraz ze zdjęciem ukradzionym z neta- idę pisac..
No Szuszu musi trochę postać, żeby herbatniki nie były chrupiące !
)
).
.
. Z jedzeniem ostatnio też mam jakąś fazę, że mi się nie chce ;-).

ja na słodkie od 2 tyg mam paaaaaaaaaaarcie, że hej- aż se idę ukroić chatkę hahaha


Tylko u mnie chyba herbatniki nie zdążą zmięknąć:-)