• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

karolinkaz- mnie też strasznie boli najbardziej wieczorami pod lewą łopatką i jak mi mój M nie zrobi masażu to cierpię całą noc z boku na bok.
Cholewka tylko to nie jest taki zwykły ból. Miałam już to przed ciążą a uczucie takie jakby mnie paliło w klatce piesiowej (żeby nie było nie zgaga;-)) byłam z tym u lekarza bo myślałam, że coś z płucami luc cosik ale on po badaniach powiedział, że to nerwobóle od kręgosłupa. Tylko jakie nerwobóle ja się pytam?!?:wściekła/y:
 
reklama
SZUSZU jak juz dzis rano pisalam stresuje sie razem z TOBA..ale wsio bedzie w porzadku i juz jutro ujrzysz synka, jak faaaajniea tak w ogole to do kogo teraz smski slac jak sie bedzie rodzic bo Ty i TONYA rodzicie dzien po dniu...? DEVI mozna do CIEBIE jakby na dniach? a w ogole ile zamierzasz byc w szpitalu SZUSZU?KAROLINKA dziwny taki bol, moze powiedz o tym lekarzowi...wlasnie nadrabiam inne strony to wiecej skrobne..
 
SZUSZU jak juz dzis rano pisalam stresuje sie razem z TOBA..ale wsio bedzie w porzadku i juz jutro ujrzysz synka, jak faaaajniea tak w ogole to do kogo teraz smski slac jak sie bedzie rodzic bo Ty i TONYA rodzicie dzien po dniu...? DEVI mozna do CIEBIE jakby na dniach? a w ogole ile zamierzasz byc w szpitalu SZUSZU?KAROLINKA dziwny taki bol, moze powiedz o tym lekarzowi...wlasnie nadrabiam inne strony to wiecej skrobne..
Susmali tylko ja już wizyty u lekarza mieć nie będę, już ostatnia minęła;/
 
szuszu, aaaaaaaaa bo ja myślałam, że jesteście małżeństwem. Co to za bzykanie się przed ślubem ?:-D :-D AAAAAAAAAAAAAA faktycznie! Pisałaś przecież że musisz do ślubu schudnąć i jest 'kiedyś tam' - ale jestem roztrzepana :-D

edit. o ile będzie?
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry