szuszu888
Fanka BB :)
załatwia się to przed urzędnikiem - u nas w urzędzie miasta się to mieści. ja to załatwiałam jakieś 2 miesiace temu żeby własnie pozniej nie latac.
A ja jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę

Mucha, będzie nie będzie..nie wiem

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
załatwia się to przed urzędnikiem - u nas w urzędzie miasta się to mieści. ja to załatwiałam jakieś 2 miesiace temu żeby własnie pozniej nie latac.


Nospa nie daje rady, zawsze ibuprom dawał no ale teraz to nidyrydyKarolinkaz, na to co Cię teraz boli powinna trochę Nospa pomóc.
Jeju brzuch mnie tak strasznie boli, jak na @ właśnie..i jeszcze zaczął mnie pęcherz boleć i trochę piecze jak sikam..:-(

Ale powiem Ci, że mnie też lekko piecze jak sikam. Chyba przez to, że mocz podrażnia, bo się tam wszystko otwiera?? ;-) Tak se gdybam
Szuszu, Ty to już chyba ze stresu masz objawy porodoweAle powiem Ci, że mnie też lekko piecze jak sikam. Chyba przez to, że mocz podrażnia, bo się tam wszystko otwiera?? ;-) Tak se gdybam
Moja mała zaczęła sobie lekko tańcować, oczywiście jak się wybieram spać.
Edit. kurde pada deszcz, ale jest i tak duszno jak jasna cholera.![]()


hej))
ja zrobiłam chatkę, ale niewygląda!jestem mega lewa w kuchni, mi trzeba jak krowie na rowie, czy duzo mam smarowac, czy malo, bo pozniej mi duzo zostalo i zrobilam 2 chatki, mam nadzieje, ze beda lepiej smakowac, a jak nie to nastepnym razem juz napewno bedzie lepiej
)) dzięki Marcelina za przepis!!!
))


ale smakuje !! i też wyszły mi dwie mega 


gratulacje.. 

No i te nerwy..