reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Witam o poranku :D
dziś nie poszłam do pracy, jutro mam zaliczenie i musze sie pouczyć. MAskara, wciąż odwlekam zajrzenie do ksiażek....wiecznie bym leżała plackiem i spała....to jest silniejsze ode mnie :( Dlatego trzymajcie jutro za mnie kciuki co bym jakoś zaliczyła :)

Witaminki- mi też gin. mówiła ze narazie wystarczy tylko kwas foliowy...wiecej witamin dorzucimy w II trymestrze

I wiecej nie pamiętam o czym pisałyście :)
Pozdrawiam
 
Witam wszystkie Panie dzisiejszego, słonecznego dnia :)
Devi - mój Mąż robi inżynierkę i jutro też ma egzaminy,więc będę mocno trzymała kciuki za twoje zaliczenie i jego egzamin! wierzę,że dacie sobie radę!!!!!!!!!!!!!
Ja zapisałam się na studia we wrześniu,ale kilka dni temu zrezygnowałam,bo straszny nerwus ze mnie i wystarczająco denerwuję się w pracy,by potem miałabym się jeszcze stresować szkołą,ale wierzę,że jeszcze kiedyś zacznę je i skończę...
Misia1111 - słyszałam o karotkach,a więc pij ile wlezie :-)
Ja mam ostatnio mega ochotę na mandarynki / pomarańcze... wczoraj zjadłam prawie tonę i Mąż zabronił mi jeść je często,bo owoce podobno niszczą zęby... i tyle było z mojej ochoty :-(
Dziś już piątek :-D:-D jeszcze dwa dni do wizyty u ginekologa! tylko dwa dni :-) miłego dnia Mamusie :happy2:
 
Devi trzymam kciuki :)))

Ja łykam kwas foliowy, kwasy omega3 (ale tylko jedno opakowanie teraz stwierdziłam, że odpuszczam) mimo, że gin zlecił i niestety żelazo :wściekła/y: ale to dlatego, że wyniki mam słabe, powiedział że się martwi bo takie wyniki to mogę mieć w 30 tyg a nie w 9 :-(.
No i witamin żadnych nie kazał na razie.

Pomału ogarniam piętrzący się syf :wściekła/y:, ale mi się nie chce
 
Cześć dziewczyny.
Forum czytam już od 6 grudnia i dopiero teraz zdecydowałam się do was przyłączyć a to dlatego, że miałam dużo obaw czy znów nie poronię. Myślę, że mnie przyjmiecie do siebie.
Parę słów o sobie-pierwszy raz poroniłam w 2003 roku, później w lipcu 2005 po przejściach urodziłam zdrową córeczkę Wiktorię, w styczniu 2010 poroniłam no i teraz myślę, że już będzie dobrze i urodzę Wiki braciszka albo siostrzyczkę.
 
sylvi witaj w naszym gronie :) Trzeba byc zawsze dobrej mysli, to podobno pomaga :) Powodzenia i trzymam mocno kciuki za braciszka lub siostrzyczke dla Wiki :):)
 
Dziękuję za miłe przyjęcie.
Ja z witamin biorę feminatal metafolin 800 są to witaminy które można brać od momentu planowania ciąży do końca 12 tygodnia, później jest inny feminatal z innymi potrzebnymi witaminami.
 
reklama
Acha, pisałyście jescze, że od witamin może się duży dzidziuś urodzić mi się wydaje, że to zależy od genetyki czyli jacy są rodzice itp. Ja i moja siostra w ciąży brałyśmy witaminy moja siostra i jej mąż są szczupli i nie zawysocy a ja z mężem wręcz odwrotnie siostra urodziła dziewczynkę 3.200 a ja 3.800
 
Do góry