reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
taycia - kochana wyglądasz pięknie!!! a ten brzusio taki zgrabny - ciąża bardzo ci służy:tak:dasz sobie radę na pewno wspaniale - wiesz jak to jest: im więcej człowiek ma do zrobienia tym więcej zrobi grunt to dobra organizacja! chyba niedługo już będziesz mogła iść na zwolnienie w pracy dobrze pamiętam? to w razie czego będziesz mogła odpocząć i spędzić więcej czasu z Szymusiem - dbaj o siebie!!! i trzymam kciuki za dziewczynkę;-)
mucha - zdrówka dla Ciebie i Lilki. ja kiedyś też o tym zrastaniu nie słyszałam w ogóle (synechia to się nazywa) ale zapamiętałam jak kiedyś pisałaś już o tym na forum i sprawdzam moją małą damulkę. Wszystkiego naj naj z okazji rocznicy! super masz nic tylko się cieszyć: 3 latka po ślubie, 2 wspaniałych dzieciaczków (na dodatek parka) i taka młodziutka jeszcze:-)
Jagienka - oj zazdroszczę tych widoków!! byłam 4 lata temu na trekkingu w okolicach Bergen i Norwegia mnie zachwyciła!! a do tego trafiła nam się jak na Bergen wspaniała pogoda bo to najbardziej deszczowe miasto w Europie. Koniecznie muszę zabrać tam męża bo wiem że mu się spodoba bardzo tylko trochę zimno....Ciekawe jak zniesiesz noce polarne bo może to być trochę depresyjne tak bez słoneczka...
 
mama, dzięki

flower, wiem jak się nazywa ale wolałam od razu pisać o co chodzi;-). Noo to fakt, że pisałam już o tym, że trzeba pilnować, że to robię i w ogóle..a tu dupa blada. Dziękuję za życzenia:-). I też jak patrzę na to 23 lata - 2 dzieci - (tfu tfu) wszystko dobrze się układa, to stwierdzam, że życie mi miłe :-D


I wymyśliłam ten prezent. Doznałam olśnienia. Tomkowi zafundowałam lot paralotnią :-D. Niech kicha w gacie:-D
 
Mucha - wszystkiego najcudowniejszego z okazji 3 rocznicy ślubu! no i muszę powiedzieć,że dzieci masz jak Anioły normalnie :-D dużo zdrówka Wam życzę i gorącej miłości z Tomkiem aż do końca waszych dni!

Dziękuję Wam za kciuki ;-) życzę miłego dzionka!
 
Mucha, najlepszego :-) My stażem małżeńskim trochę starsi jesteśmy i wiekowo też starsza jestem... Dwójka dzieci też by była, ale wyszło jak wyszło... Wszystko przed nami ;-) Młoda d..a jesteś... ;-):-D
 
czesc kochane!

znów Was zaniedbałam:no:. dużo się u mnie dzieje, cierpię znów na permanentny brak czasu. wczoraj świetowaliśmy z M 2 rocznice ślubu :-D wiec mimo ze miałam mniej obowiązków i wydarzeń, same wiecie - zabrało mi czasu na neta ;))

co u Was ? nie mam kiedy nadrobić, mam nadzieje, że wraz z dzieciaczkami jestescie cali i zdrowi ?
 
Lilka już po zabiegu. Od razu pędzę Wam powiedzieć, że nie taki diabeł straszny jak go malują :-D.
Trwało to chwilę (kilka sekund) i faktycznie wyglądało, że Lilkę to raczej nie bolało (znieczulenie miejscowe -maść). Zabieg miała o 13 (o tej zwykle mają drzemkę popołudniową), więc uważam, że wybrałam godz. genialnie, bo poszła spać przed 14, wymęczona szybko usnęła, spała do przeszło 17, i do wieczora czasem łapała się za pieluchę i popłakiwała nagle. A dzisiaj jak ręką odjął po nocy. Kompletnie na nic się nie skarży, nie plami, a ja...ze mnie po prostu zeszło powietrze, bo odkąd wiedziałam o tych wargach, to chodziłam zestresowana, że tam jej się jakieś zapalenie porobi.
Mimo to, teraz mam manię sprawdzania w pieluszce czy wszystko ok :-D.


Taycia, a propos tego, że dzieci anioły... Wczoraj spali ostatecznie do 9.30, a dziś do 9 :-D. Normalnie kocham te moje dzieciaczki, że są dla mnie często takie łaskawe :-D. Także wiesz, da się... więc życzę Ci, żeby i Tobie z dwójką było równie lekko :-).

Dzięki za życzenia rocznicowe:-)
 
reklama
Do góry