myszka1987
Mama Mikołaja:)
maggie78 dzieki kochana za odp bo jestem w ciazy pierwszy raz i nie chce zaszkodzic wiec mam mnostwo pytan a ostatnio zmienilam lekarza prowadzacego na swietnego specjaliste i jestem wkurzona ze musze wszystko z niego wyciagac a poprzedni mial zla opinie ale przynajmniej mialam z nim swietny kontakt i sam uprzedzal moje pytania... Ciaza to nie choroba przeciez wiec chyba wyluzuje tym bardziej ze mialam zagrozona ciaze na poczatku z powodu duzego krwiaka ktory juz sie wchlonal na szczescie wiec juz powinno byc ok
A co do pieska to ja marze o psiaku.... Nie mam zadnego problemu z zapachami (podobno przez to ze przed ciaza palilam) bo jestem mniej wyczulona zreszta to nie regula. Gdyby nie mieszkanie w bloku i ogromna klatak z krolikiem to bym juz psiaka kupila. Kocham zwiezeta
jakby motylek fruwał :-)
. Ale na razie cisza. W drugiej ciąży ponoć szybciej się czuje. Franka poczułam w 18 tygodniu. Wiercił się niemiłosiernie ale był szczupły dlatego go tak późno poczułam. Teraz pewnie też mi "kluseczka" nie rośnie hehehe. Więc cierpliwie czekam 