reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Maggie, Tonya dzięki za przywitanie;-) Juz teraz w porzadku zaczyna sie wszytsko prostowac mam nadzieje;-) Jak tam Mama Maggie??
Witaj Kasica;-)
 
reklama
Maggie, Tonya dzięki za przywitanie;-) Juz teraz w porzadku zaczyna sie wszytsko prostowac mam nadzieje;-) Jak tam Mama Maggie??
Witaj Kasica;-)

Miło,że pamiętasz o mojej mamie:) Troszkę z nią kiepsko. W czwartek ma 2ga chemię, w sumie będzie ich 6. Pierwszą przeszła tragicznie więc boje się co będzie dalej. Poza tym wczoraj kupiłyśmy perukę bo już połowę włosów straciła:(
Ale cały czas jej mówię,że do sierpnia ma się czuć dobrze bo siostry dzieci wychowała to moje też musi:) Będzie dobrze, musi być:)
 
Cześć moje piękne w to wtorkowe ,słoneczne popołudnie.
COŚ TUTAJ CICHO I SPOKOJNIE, CZYŻBY KAŻDA KORZYSTAŁA Z WIOSNY?
Założyłam nowy temat, zajrzyjcie przy okazji... Trochę się niepokoję..
maggie78 trzymam kciuki za mamę. Życzę dużo siły i wytrwałości!
 
Maggie dobrze mamie mówisz, niech się mobilizuje dla wnuka...Trzymam kciuki za Was &&&& A włosami niech się nie martwi, potem odrosną gęstsze i nie siwe (jeśli siwe już miała) i to szybciej niż się spodziewa

jaskółka pewnie wszystkie na spacerach :-)

Właśnie wyczytałam, że 5 kwietnia mają być w Poznaniu 24 stopnie!!!!!!! SUPER!!!!
 
Ostatnia edycja:
Maggie na pewno bedzie dobrze i dobrze ze ja podbudowujesz:-) a co do loto mnie lęk po pierwszysm przelocie nie przeszedł i i dla mnie to jakaś trauma.....Nie powiem jakieś wakacje na wyspach ahhh rozmarzyć się można ale ja tam najbardziej ciesze sie z mojego maleństwa;D
Ja dzis wywietrzylam sobie posciel i pranie na dworze wysuszylam i pachnie taka swiezoscia w pokoju ahhh wiosno wiosno witaj
97.gif

Dzis upichcilam mizerie kotleciki z cycusia kury i ziemniaki <mnniam> dawno nie zjadłam tak dobrego obiadu...;-)
 
Ostatnia edycja:
Maggie - ja latam już 7 lat i za każdym razem mam lekkiego cykora :-D ale nie bój się... samoloty wbrew pozorom są najbezpieczniejszym środkiem transportu i pamiętaj,że jeśli chcesz na Teneryfę to raczej nie zobaczysz tam białych , piaszczystych plaż. Jest tam brzydki, ciemny piasek. Ja byłam na siostrzanej wyspie Fuerteventurze i było wprost booosko! Polecam i wzdycham,że w tym roku wakacje mnie ominą :-(
 
Maggie, będzie dobrze, niech mama tylko nie traci wiary. A jak z NFZ?
na szczęście przyznali jej ten lek więc jeden stres z głowy:)

Taycia ja byłam na Gran Canari i było pięknie:) A myślałam o Teneryfie bo tam są podobno dobre warunki do winsurfingu - nie chciałabym,żeby facet się zanudził:)
Ale ja to cykor jestem więc pewnie na przeglądaniu ofert się skończy:) Musimy wykombinować coś innego na naszą podróż poślubną:)
 
reklama
maggie ja byłam dwa razy na teneryfie i jak się zdecydujesz to umrę z zazdrości ;-) chce tam mieszkać na emeryturze :-D dla mnie raj na ziemi i jedno z niewielu miejsc gdzie z miłą chęcią bym jeszcze raz zagościła !
 
Do góry