reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

i od kiedy nalezy uzywac kremow, żeby sie rozstępy nie pojawiły i jakie kremy:)


Dobre pytanie z tymi kremami:) z tego co wiem to można je używać od 4 miesiaca (tak pisało na ulotce) ja poprzednim razem szybko mupiłam sobie krem na rozstepy jednak nie zdążyłam go sprawdzić... Ja mam w domu FISSAN, jest dość tłusty .
 
reklama
Ja mam napisane że od poczatku ciąży ten co mam mozna stosować...co krem i marka inne opcje będa napisane..
Nic laseczki lecem do domu zaraz, dużo Wam dzis nasmęciłam, ale przynajmniej komus sie wygadałam i jest lżej. Mąż podłamany ale mam nadzieję, że mu przejdzie wspieram go ile sie da....Pewnie zajrzę wieczorkiem bo Mąż jedzie na zaladunek a ja sama znowu będę;/
na teraz jest mi strasznie niedobrze ale też jestem głodna i nie wiem co bym zjadła coraz częsciej tak mam ostatnio Wy też??? buziaki dla Was:)
 
Ostatnia edycja:
nadzieja ja 156 cm, a mój mąż 196 cm:-D i oby dwoje mamy nie dowagę :-D
Z tymi kremami to ja w nie wierzę, nie mam rozstępów, ale bardziej przypisuję to genetyce, po prostu mama i babcia też nie miały. A co do L4 to ja już jestem ;-)
 
agulalula witam cieplutko.
sagaa wielka szkoda może coś lepszego się trafi i będziecie się cieszyć, że się nie udało.
Anuszek nam z Piotrusiem też udało się za pierwszym razem i tym razem było tak samo, czekamy na dobre wieści:-)
Tonya co do pytania do anuszek mój Piotruś też ma dopiero niecałe 9 miesięcy i zdecydowaliśmy się na drugie maleństwo ze względu na to, że stwierdziliśmy, ze nie mam po co wracać do pracy na pół roku i później starac sie o dzidzię, znów iść na macierzyński i znów wracać do pracy. A też chcieliśmy dzieci w niedługim odstępie czasu. Odchowamy za jednym razem dwójkę dzieci a później wrócę na spokojnie do pracy.
agulalula co do rozstępów to z poprzedniej ciaży mam takie doświadzcenia, wywaliłam mnóstwo kasy na kremy przeciw rozstępom i w czwrtym miesiacy wyszły mi na udach od środka, na biodrach na szczęscie brzuszek pozostał bez skazy, niestety dzień po terminie porodu zaczęły wychodzić jak grzyby po deszczu a że urodziłam dopiero w 42tc to trochę mi brzuch pocięło:-( takze z mojego doświadczenia zainwestowałabym tylko w oliwkę.
sagaa o głodzie nic nie mów normalnie dopada mnie co chwilę. M właśnie zrobił mi hot dogi:-)
 
a to normalne,ze pobolewa mnie podbrzusze jakby na @ na przełomie 5-6 tygodnia? bo czytalam, że takie dolegliwości mogą być bo dzieciątko się zagnieżdża w brzuszku ale jak dlugo mogą te pobolewania występować?
 
agulalula mnie też wciąż podbrzusze pobolewa z małymi przerwami - to od rozciągającej się macicy. Moją siostrę ciągnęło tak przez dwa tygodnie od zrobienia testu a potem przestało. Generalnie objaw jak najbardziej normalny :-)
 
reklama
To i ja do Was dołączam. Jestem w 5t OM, przewidywany termin na 11/12 sierpień. W poniedziałek idę to potwierdzić. Jestem po dwóch nieudanych ciążach... ale czas o tym na ten czas zapomnieć i cieszyć się do sierpnia.. a potem jeszcze bardziej.
 
Do góry