malapralinka
Fanka BB :)
Karolap dzieki:*
Wlasnie te klucia i twardnienie to jakby dwie osobne sprawy...
Lekarzowi jak najbardziej powiem, ale dopiero w czwartek...
Udalo mi sie wyszukac na necie na temat klucia, bo to nie na dole tak jak u Ciebie, ale pod piersiami, na wysokosci ostatniego prawego zebra.
Wychodzi na to ze to moze byc rzeczywiscie watroba.
Zaczelo sie po swietach a w swieta poszalalam z jedzeniem
Dzisiaj tez mi sie zachcialo plackow ziemniaczanych i cale popoludnie ledwo sie na lozku ruszam bo co zmieniam pozycje to z bolem.
Teraz sie herbatki napilam i troszke lepiej.
Od jutra dietka lekkostrawna zeby odciazyc watrobe, szczerze mowiac mam nadzieje ze to to a nic z bejbikiem powaznego
Wlasnie te klucia i twardnienie to jakby dwie osobne sprawy...
Lekarzowi jak najbardziej powiem, ale dopiero w czwartek...
Udalo mi sie wyszukac na necie na temat klucia, bo to nie na dole tak jak u Ciebie, ale pod piersiami, na wysokosci ostatniego prawego zebra.
Wychodzi na to ze to moze byc rzeczywiscie watroba.
Zaczelo sie po swietach a w swieta poszalalam z jedzeniem

Dzisiaj tez mi sie zachcialo plackow ziemniaczanych i cale popoludnie ledwo sie na lozku ruszam bo co zmieniam pozycje to z bolem.
Teraz sie herbatki napilam i troszke lepiej.
Od jutra dietka lekkostrawna zeby odciazyc watrobe, szczerze mowiac mam nadzieje ze to to a nic z bejbikiem powaznego

Chyba trzeba sie powoli zbierać do tego szpitala.... Ueee! Nie chce mi się, najchętniej położyłabym się spać
Co chwile mi tam podskakuje w brzuchu
a dopiero niecierpliwiłam się kiedy będzie 12 tydzień ciąży.