• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Akutan bardzo ładne te Twoje dzieła, coś zupełnie innego i oryginalnego:-) Chwal się częściej;-) Jak masz więcej to ja tez poproszę info, może coś dla siebie wybiorę:-)
 
reklama
dziękuję:*
niedługo mam zamiar na wylęgarni wystawić ale sporo mi się sprzedało torebek i właśnie cuduję nowe. Ale zdjęcia mogę wysłać na prv - przynajmniej obejdzie się bez marży dla pośrednika hehe.
 
Nie nooo Akutan,szybciutko poprosze na PW jakis namiar jak mozna kupić,zamówić i w ogole...Swietne,kocham takie rzeczy.

Patrz Akutan,kolejeczka sie juz ustawia:):).

Ekstra!!! czekam na info
 
A ja poproszę na maila informację o cenach tych cudeniek :-) i info jak można zamówić czy masz jakąś stronę ;-)
Całkowicie się zgadzam i też poproszę o namiary!!!!

Się wściekłam, bo mi jakiś kretyn podnosi codziennie wycieraczki od auta pod domem...po co???? ludzie to są jednak mocno debilni...:wściekła/y:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry