reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Dziewczyny czy zdarzają Wam się w tych pierwszych tygodniach bóle brzucha podobne do tych przed @? Wprawdzie mój gin powiedział,że w pierwszym trymestrze mogę odczuwać takie bóle ale i tak się trochę niepokoję. Od 2 dni takie mam:(
 
reklama
Dzięki devi , chyba za bardzo schizuję:) ale coś od początku ciąży źle się czuję. Na dodatek już zdążyłam przejść 2 przeziębienia i grypę żołądkowa:( I mimo ,że ogromnie się cieszę to cały czas się zastanawiam kto nazwał ciążę stanem błogosławionym:)
 
Witam nowe mamy!!;-)

Kamila
dziekuje za zyczonlka:*Malami

mega mi przykro, a zarazem Cie podziwiam za tak dobre podejscie do sprawy ja ide na wizyte w czwartek i jak zwykle odczuwam stres..
Własnie wrocilam z Sylwka w gorach bylo milo spokojnie i w przyjacieleskim gronie o 1;30 wymieklam i zasnelam:p
ogolnie przez to jedzenie kg mi przybylo i strasznie mnie to doluje alr to nie czas i miejsce na uzalanie sie.

Zycze Wam Sierpniówki szczęśliwych rozwiazan, zdrowia oraz wytrwalosci i cierpliwosci tego nam bedzie trzeba w tym roku;-)

Maggie
ból brzucha mnie jeszcze tez nawieda is niepokoje ale ylumacze sobie ze dzidzia rosnie i macica sie rozciaga najwazniejsze ze nie ma plamien i mocnych skurczy..

Mama 3 mam kciuki i czekam na wiadomosc:*
 
Maggie, nie martw się na zapas. Bóle ala miesiączkowe to normalka. Macica się rozciąga czy coś :tak:
Sagaa - 1kg się przejmujesz? No co Ty.
Pocieszę Cię, ja w pierwszej ciąży przytyłam ponad 20kg i dałam radę to zrzucić potem, mimo że najwięcej tłuszczu mi przyrosło, bo młody ważył zaledwie 3kg.
Nie dołuj się:-)
Ja teraz też ciągle się objadam - ale jakieś warzywa, owoce itp. Przynajmniej wtedy mnie nie muli. Wieczorami za to mam mega wzdęcia. Dobrze że zaparć jeszcze nie mam, hehehe...
 
dziewczyny, a czy na hemoroidy odbytu można stosowac czopki np. proctoglivenol?? Nietety to mój częsty problem i zawsze korzystam z tego leku a teraz nie wiem czy mogę?? Na instrukcji jest tylko napisane standardowo, ze w przypadku ciązy i karmienia kazdy lek nalezy skosultować z lekarzem...:/ wiec niby nie jest kategorycznie zabronione
 
devi myślę, że powinnaś skonsultować z lekarzem, jak chcesz to zapytam mojego we wtorek jak masz wizytę za dłuższy czas. Na pewno coś można stosować bo hemoroidy ponoć w ciąży są częste.
saga nastaw się pozytywnie do swoich kilogramów :) nie masz wyjścia kochana
 
reklama
Hej dziewczyny,
wszystkiego najlepszego w Nowym Lepszym Roku 2011 :)

Ja właśnie ten rok rozpoczęłam od wizyty w szpistalu ze względu na obfite plamienia i mocne skurcze :baffled: Lekarz powiedział, ze jest ryzyko poronienia i przepisał mi Duphaston :( Trochę się zdołowałam przez to wszystko no ale mam nadzieję, że będzie dobrze. Poleżę trochę i odpocznę i wszystko będzie ok - bo musi być. :)

Mam nadzieję, że Wam rok zaczął się lepiej :)

Buziole
 
Do góry