reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

czesc dziewczyny
korzystam z chwilki zeby cos naskrobac
u nas moze byc
Maja ogolnie zdrowa, spioszek maly ale ostatio cos chyba ma problemy z brzuszkiem albo kupka- jak chce zrobic kupke to poplakuje, i czesto miewa napady placzu mimo ze jest najedzona ma czysta pieluszke, myslalam ze to moze kolki ale trwa to max 5 min...

tonyaoj to prawda karmienie piersia to wielkie wyrzeczenie, czasami mam juz dosc, nie jem prawie nic z tego co tak uwielbiam..dla Mai, chcialam karmic do roczku jesli bym miala pokarm, ale juz widze z enie dam rady - Maja jest strasznym glodomorem ur sie 27.08 wyszlysmy ze szpitala 1 wrzesnia z waga 3520 a teraz wazy 4990- 10 byla wazona !!!
klopsik maly, non stop na cycku, czasami mam juz dosc....
nie wiem ile wytrzymam jeszcze....
agu_la nasza cora tez miala w szpitalu szmer wykryty przez pediatre, potem badanie- okazalo sie ze serduszko cos wolno bije, nastepnego dnia badanie i... transport z Wejherowa do Gdanska na echo serca.... i ma wade serca cos nie do konca sie zroslo 16 list mamy kontrole u kardiologa, jak sie zrosnie to super, jak nie to w starszym wieku operacja...
myszka bylam na kontroli wczoraj ale u babki ktor anie prowadzila mojej ciazy, bede do niej chodzic bo ma super opinie i to na kase, zbadala na fotelu - wszystko ok( rodzilam SN, z nacieciem), sama zaczela rozmowe o antykoncepcji, wzielam recepte na cezarette...kupie, ale nie wiem kiedy zaczniemy sie kochac- mam straszna blokade, tym bardziej ze czasami "szycie" jak dotykam np przy podmywaniu itp pobolewa...
flower mam identycznie mala albo spi albo po jedzeniu i albo musze leciec cos zalatwic i w wozku lezy wiec z tym brzuszkiem maly problem
u mnie tez wyszlo zapalenie skory u Mai, i zrobila sie ciemieniuszka, na szczescie w malym stadium, poszlam so lekarza bo nie podobalu\y mi sie ktostki wokol szyi na glowce a szczegolnie na uszkach- tu ropiejace i sie dowiedzialam co jest grane dostalam masc, i mam wyczesywac....
nattwielkie uklony podziwu dla ciebie, ja bym chyba nie dala rady z dwojka
 
reklama
karolap a nie musiałaś dostarczyć swojemu ginowi dokumentów ze szpitala, tzn kartki z wypisu, że jesteście zdrowi, jak przebiegał poród itp?? Bo ja muszę... i dlatego już trudno zostanę u niego na ostatniej wizycie...

Ile jesteś tygodni po porodzie??
 
sylvi - powodzenia ja nie wiem jak bym dała radę mojego śpiocha przetrzymać przez tyle godzin bez snu
miriam liba - nie wywołuj wilka z lasu:-D zerknij na wątek Poradnik mamuśki tam jakiś tydzień temu toczyła się zażarta dyskusja w tym temacie
karolap - moja też czasem ma takie napady płaczu i nie wiem o co jej cho..:no:

a ja znowu krwawię a właściwie plamię:nerd: nie jest tego jakoś dużo ale kurna co jakiś czas tak mam i nie wiem czy to normalne. ostatnio w taki sam sposób z pobolewaniem podbrzusza chyba jakieś 26 dni temu i zastanawiam się czy to nie jest takie plamienie w momencie kiedy miałabym mieć okres? chociaż nie jestem pewna czy w międzyczasie też nie miałam podplamień...Miałam podobne plamienie w 6 t ciąży i to było w dzień spodziewanego okresu. Po ostatnim byłam u lekarza na kontroli akurat i stwierdził że to nie owulacja więc już zupełnie zielona jestem ale troszkę mnie to niepokoi...

wczoraj mieliśmy niezapowiedzianych gości po 19 (sami wróciliśmy do domu 30 min wcześniej bo byłam pilnować synka siostry) i niestety bardzo się to odbiło na malusiej która wyjątkowo wczoraj mało spała w dzień. Wykąpaliśmy ją dopiero jak poszli czyli koło 22 (musieliśmy ze względu na maści na ŁZS bo inaczej chyba byśmy odpuścili sobie kąpiel) i tak strasznie płakała po jedzonku i co chwilę się wybudzała z płaczem - nieźle przemęczona była. Niesamowite jak taki maluszek to przeżywa i mimo że jest zmęczony zamiast zasnąć płacze:-( teraz chyba odsypia wczorajszy dzień
 
flower dziwię Ci się że delikatnie nie wyprosiłaś gości wcześniej. Do mnie jak ktoś przychodzi to zawsze mówimy z mężem że o 19 kąpiemy a kiedyś jak koleżanka się zasiedziała do 20 a Maks był juz mega niespokojny to powiedziałam że przepraszam ale musimy iśc już sie kąpać i zapraszamy następnym razem. Poza tym co to za goście którzy siedzą do późna jak wiedza że w domu jest małe dziecko i chyba zdają sobie sprawę że takie maleństwa nie czuwają do 22 czy 23.
 
myszka do gina u ktrego prowadzilam ciaze ide 20tego iwezme te dokumenty ze soba
ja jestem juz niecale 7 tyg po porodzie
flower zgadzam sie, moim zdaniem to rzeczywiscie za dlugie przesiadywanie gosci....
ja kapie Maje o podobnej godz- 19.30 karmie na moich serialach, mala zasypia iok 21 max 22 jak jest bardzo zmeczona i zasnac nie moze
a co do plamien? zabezpieczacie sie jakos? - np pigulki anty? mi ginka powiedziala ze moge plamic....
 
flower, Osek reaguje tak samo. O 20:30 zaczynamy sie szykowac do kapieli (lezenie bez pieluszki, pieszczoty, itp.) a jak przegapie ten moment to mlody jest strasznie niespokojny. Zauwazylam tez, ze kazda wizyta, nawet wczesna sie na nim odbija i jest potem niespokojny z nadmiaru wrazen.
 
flower dziwię Ci się że delikatnie nie wyprosiłaś gości wcześniej. Do mnie jak ktoś przychodzi to zawsze mówimy z mężem że o 19 kąpiemy a kiedyś jak koleżanka się zasiedziała do 20 a Maks był juz mega niespokojny to powiedziałam że przepraszam ale musimy iśc już sie kąpać i zapraszamy następnym razem. Poza tym co to za goście którzy siedzą do późna jak wiedza że w domu jest małe dziecko i chyba zdają sobie sprawę że takie maleństwa nie czuwają do 22 czy 23.

Mój czuwa regularnie do 1 w nocy. Potem śpi do 10 rano... Ja też miałam kurcze blade takie zwyczaje co do spania ale to było na studiach....
 
flower ja też bym bez skrupułów gości przeprosiła.....a poza tym chyba widzieli, że mały marudny to mogli się zreflektować......Chyba bezdzietni jeszcze, bo u nas znajomi zawsze pytają o której mały idzie lulu, bo wiedzą jak dzieci lubią rytuały.
Sama wiem, jak np. idziemy do teściów/rodziców na obiad, gdzie dużo twarzy, głosów, nie ma ciszy na wspólne zabawy to Radek potem jest zupełnie rozbity :tak:.
 
reklama
witajcie!

ja budzenie dziś w nocy/rano na karmienie 3 razy, gdzie to ostatnio mało kiedy bywa... 23:30, 4:00, 7:00
shocked.gif
młoda dała czadu bo babci nie ma
wink2.gif

Dziewczyny u mnie dziś rano -1,5
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
ziiimno jak w psiarni, makabra a to tylko jeden stopień, co ja pocznę jak będzie więcej...
Młoda chwilowo śpi, więc siedzę z kawką z Wami
:-)
 
Do góry